MEGHAN VE HARRY KRALİYET INSTAGRAM SAYFALARINI KAPATTI

Çift, 11.3 milyon takipçisine son bir mesaj ile veda etti...

Prens Harry ve Meghan Markle, Sussex Royal adlı kraliyet Instagram hesabını kapattı.

Sussex Dükü ve Düşesi Pazartesi günü son Instagram paylaşımları gibi görünen; topluluklarına “Destek, ilham ve dünyadaki iyiliğe olan ortak bağlılıkları  için teşekkür eden bir mesaj yayınladı. Paylaşım, çiftin kraliyet görevlerinin tamamen sona ermesinden bir gün önce yapıldı.

Paylaşımın uzun yazısı, çiftinin yeni hayatlarını kraliyet ailesinden nasıl uzakta yaşayacaklarının detaylarını da içeriyor.

“Hepimiz bu küresel değişimde ve değişen alışkanlıklarda oynayacağımız rolü buluyoruz, hayatımızdaki bu yeni sayfada biz de buna nasıl katkıda bulunabileceğimizi anlamaya çalışmaya odaklanacağız. Bizi burada görmeyebilirsiniz ama görev devam ediyor."

Paylaşım ayrıca, kraliyet ailesini de etkileyen koronavirüs pandemisine de atıfta bulunuyor, "Hepimizin hissettiği gibi, dünya şuanda çok kırılgan. Şu anda dünya genelinde, ailelerimizde, topluluklarımızda ve ön saflarda çalışan gönüllülerde de görüldüğü üzere, her insanın bir fark yaratma potansiyeline ve fırsatına sahip olduğundan eminiz ve ancak birlik olursak bu potansiyeli pratikte uygulamaya geçirebiliriz."

Prens Harry ve Markle, bu ayın başlarında İngiltere'deki son Kraliyet nişanlarına katıldıklarından beri kameralardan uzak kalmayı tercih ettiler. Ancak çift, geçen hafta Vancouver Adası'ndaki evlerini Los Angeles'taki mülklerine taşıdılar.