MICHELLE OBAMA İLK GRAMMY ÖDÜLÜNÜ KAZANDI

Michelle Obama, ilham kaynağı olmaya devam ediyor...

Michelle Obama, bir evlat, bir eş, bir anne, bir avukat, first lady, bir yazar ve şimdi de Grammy ödüllü bir yazar! Obama, Benim Hikayem (Becoming) adlı, anılarından oluşan otobiyografisi için En İyi Sözsel Albüm ödülüne layık görüldü.

Ne yazık ki ödül, canlı yayında açıklanmadı ve eski first lady geceye katılmadı. Bizler de böylece, harika bir kabul konuşmasından mahrum kalmış olduk. Ne Obama ne de eşi, ödül ile ilgili bir yorum henüz yapmadılar ancak, doğum günü tweeti göze alındığında Barack Obama'dan eşine tatlı bir tebrik mesajı gelmesini bekliyoruz.

Dünya çapındaki büyük başarısı göz önüne alındığında, Becoming'in Recording Academy tarafından En İyi Sözlü Albüm olarak adlandırılması pek de şaşırtıcı değil. Tüm zamanların en çok satan anı kitabı olan Becoming, 2019 ilkbaharında 10 milyon kopya satmıştı. 2018'de yayımlanan kitabı tanıtmak için Obama, diğerlerinin aksine bir kitap turuna çıktı. Genellikle rock starlar için ayrılan arenalarda biletleri yok satan bu kitap turunun biletleri karaborsada 3.000$'a kadar çıktı.

Obama, kitabını tanıtmak için Oprah Winfrey'e verdiği röportajda, “Ama gerçek şu ki, benim için, her on yıl asla hayal bile edemeyeceğim şeyler sundu bana. Ve eğer bakmayı bıraksaydım, o kadar çok şey kaçırırdım ki,  “Bu yüzden hala kendimi buluyorum ve bu yolculuğumun hikayesi. Umarım, özellikle gençler arasında yolculuklarıyla ilgili konuşmaları arttırır.”

Şimdi ise, Obama'ların prodüksiyon şirketinin ürettiği Netflix'te izleyebileceğiniz Amerikan Fabrikası, Oscar adaylığına sahip. Bize bu kadının başaramayacağı tek bir şey söyleyin!