MILA KUNIS’İN YENİ FİLMİNİN FRAGMANI YAYINLANDI

‘Four Good Days’ filminde Glenn Close da var!

Mila Kunis’i bir süredir ekranlarda görmüyorduk… Şimdi ise yeniden ekranda görmeye hazırlanırken, Kunis’i tanıyamadık! ‘Four Good Days’ filminin ilk fragmanında görülen Kunis, alıştığımız komedi türü filmlerinden çok daha farklı bir rolde karşımıza çıkıyor. Üstelik klasik koyu kahve saçlarından da eser kalmayan Kunis, bu rolü için sarışın oldu.


E! News’un haberine göre Kunis bağımlılığı ile mücadele eden Molly adlı bir karakteri canlandırıyor. Filmin isminde de olduğu gibi dört gün, vücudunun maddeden etkilenmesini engelleyen bir opiat antagonist aşısı yaptırmadan önce geçirdiği zamanı ifade ediyor. Filmde, Molly’nin annesi rolünde ise Glenn Close’u göreceğiz. 

Fragmanda kahverengi dipleri ile sarışın olarak gördüğümüz Kunis’in karakteri, ailesi, çocukları ve kendi bağımlılığının sonuçları ile mücadele ediyor. Geçtiğimiz sene 2020 Sundance Film Festivalinde ‘Four Good Days’ filmini tanıtan Kunis, karakteri gibi daha açık tonlu saç stili ile görülmüştü. E! News’un haberine göre film, Eli Saslow’un Washington Post’a yazdığı “How’s Amanda? A Story of truth, lies and an American addiction” adlı makalesinden uyarlandı. Kunis’in kariyerinde bir dönüm noktasına işaret eden ‘Four Good Days’ izlemek için heyecanlandığımız filmler arasında. Genelde daha eğlenceli ve komik karakterler ile tanıdığımız Kunis, ‘Luckiest Girl Alive’ filmi ile de daha karanlık ve derinliği olan rolleri tercih etmeye başladı. 2015’ten beri yapım aşamasında olan ‘Luckiest Girl Alive’ filmi ise lise yıllarındaki trajediyi aşmaya çalışan bir kızın hikayesini anlatan Jessica Knoll’un romanından ilham alıyor. “Bu, altı yıldır aralıksız yeniden yazma, retler, stüdyo değişiklikleri ve işkenceli durgunluk dönemlerinin olduğu bir süreç oldu” diyen Knoll, "Mila Kunis'in senaryomun 63. taslağını okuduğu ve beni anlayıp evet demesi ile çok gurur duyuyorum. Kunis’e 64. taslağı başka bir stratosfere taşımama yardımcı olan zeki üçüncü perde notları için minnettarım” diye ekleyerek yıllardır çalıştıkları hikayesinin sonunda bir filme uyarlandığını belirtmişti.