Miley Cyrus İlk Grammy Ödülünü Kazandı

İki Grammy ödülü birden!

Buse Saray BUSE SARAY 05 Şubat 2024
Miley Cyrus İlk Grammy Ödülünü Kazandı

Miley Cyrus artık resmi olarak Grammy ödüllü! Şarkıcı, törende hit şarkısı "Flowers" ile en iyi solo pop performansı ödülünü alarak Mariah Carey'den ödülünü almak üzere sahneye çıktı. Daha sonra yılın en iyi rekoru ödülünü evine götürdü.“Bu M.C. bu M.C.'nin yanında duracak. çünkü bu çok ikonik," diye başladı Cyrus ilk konuşmasına Carey'i işaret ederek. “Aman Tanrım, yağmura ve trafiğe sıkışıp kaldım ve bu anı kaçıracağımı düşündüm. Ödülü kaçırabilirdim - bu sorun değil - ama Mariah Carey'i kaçıramazdım! ”


Cyrus'un konuşması, müzik endüstrisinde yaklaşık yirmi yıl çalıştıktan sonra aldığı ilk Grammy ödüllerinin kendisi için ne kadar anlamlı olduğunun altını çizerek devam etti.

“Doğum günü için tek istediği bir kelebek olan küçük bir çocuk vardı. Bu yüzden ailesi ona bir kelebek ağı verdi ve o çok heyecanlandı. Güneşin altına çıkıp ağı sallamaya başladı. Ama şansı yaver gitmedi ve yere oturdu, sonunda bıraktı ve teslim oldu. Bu güzel kelebeği yakalayamayacağı konusunda hiçbir sorunu yoktu” dedi Cyrus. “Tam da kelebeğin gelip burnunun ucuna konduğu an. Ve bu şarkı, 'Flowers' benim kelebeğim. Teşekkür ederim."

Törenin ortasında "Flowers" performansının ardından Cyrus, gecenin son ödüllerinden birini almak için sahneye döndü: Yılın en iyi rekoru! Cyrus, "Bu ödül muhteşem ama umarım hiçbir şeyi değiştirmez çünkü dün hayatım çok güzeldi" diye başladı. “Dünyadaki herkes Grammy alamayacak ama bu dünyadaki herkes muhteşem bir ödül alacak. O yüzden lütfen bunun çok önemli olmasına rağmen önemli olduğunu düşünmeyin, değil mi arkadaşlar?”

Cyrus, yapımcılarına ve ekibine kapsamlı teşekkürlerini sunduktan sonra sözlerini kısa bir espriyle tamamladı: “Hepinize çok teşekkür ederim. Kimseyi unuttuğumu sanmıyorum ama iç çamaşırını unutmuş olabilirim. Hoşçakal!"

Cyrus, iki ödülü arasında Grammy sahnesinde ışıltılı gümüş rengi bir elbiseyle parıldayan "Flowers" performansını sergiledi. Şarkı sözlerinin arasında canlı izleyiciyi biraz heyecan göstermeye çağırarak, "Neden bu şarkıyı bilmiyormuş gibi davranıyorsun?" dedi. Daha sonra kamera, Cyrus'u işaret ederek gururla bu sözleri söyleyen Oprah Winfrey'in de aralarında bulunduğu seyircileri kesti.


"Flowers", çıkışından sonra sekiz hafta boyunca Billboard Hot 100 listesinde zirvede yer aldı ve 100 milyondan fazla dinlemeyle Spotify'ın tek bir haftada en çok dinlenme rekorunu kırdı. Yayınlanmasından aylar sonra milyarlarca dönüşe ulaşan en hızlı şarkı oldu.

Cyrus'un plak şirketi Columbia Records'un CEO'su Ron Perry, şunları söyledi: "Kayıt, Miley'nin yolculuğunu ve dayanıklılığını mükemmel bir şekilde yansıtıyor. Ama bu sadece onunla ilgili değil; herkeste yankı uyandıran bir duygu olan kendini sevme temasını güzel bir şekilde yansıtıyor.”


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.