MILEY CYRUS, LIAM HEMSWORTH İLE BOŞANMA SÜRECİNİ ANLATTI

"İnsanların görmedikleri şeylere yorum yapabilmeleri bana çok garip geliyor."

Joe Rogan’ın ‘Joe Rogan Experience’ adlı podcast yayınına katılan Miley Cyrus, iki saat boyunca hayatı, ilişkileri ve yeni projeleri hakkında konuştu. Aynı zamanda Liam Hemsworth ile boşanma sürecine değinen Cyrus, eski eşinin ismini kullanmadan yaşadığı dönemi anlattı. Hayranlarının ve halkın kendisine olan bakış açısı ile mücadelesinde zorlandığını belirten Cyrus, Hemsworth’ten ayrılmakta güçlük çektiğini de söyledi. Hemsworth’ün kendisine sağladığı rahatlığa alıştığını söyleyen Cyrus, bu ilişkiden çıkmada güçlük çektiğini ekledi. 


Boşanmalarının en zor kısmının süreci gözler önünde yaşamaları olduğunu söyleyen Cyrus, “Kısa bir süre önce oldukça halka açık bir boşanma yaşadım ve bu çok kötüydü. En kötü yanı benim ve çok sevdiğim birinin artık birbirimizi eskisi gibi sevmemesi değildi. Bu normal. Bunu kabul edebilirim. Ama tüm korkunç haberleri ve hikayeleri kabul edemem. İnsanların görmedikleri şeylere yorum yapabilmeleri bana çok garip geliyor. ‘Bir gün kırmızı halıda çok mutluydunuz ve ertesi gün başka biriyle İtalya’daydın’ diye düşünüyorlar. Bunun arasında insanların görmediği çok uzun bir zaman vardı” dedi. 

Hemsworth’ten ayrılma sürecini emziğini kaybetmeye ve konfor bölgesinden ayrılmaya benzeten Cyrus, “Boşandıktan sonra eskiden sevdiğim kişiyi aradım bu adeta bir emzik gibiydi. Bu hala aşık olduğumuz için ihtiyacım olan bir şey değildi ama rahatlığa ihtiyacım vardı. Beynim, ‘Ah bu daha iyi hissettiriyor. Bu rahatlatıcı’ diyordu. Ama aslında bu bir bağımlılık gibiydi ve beni daha köyü hissettirdi” dedi. İlişkileri bittikten sonra bir kopma süreci yaşadığını söyleyen Cyrus, “Sanırım hayatımdaki erkekler bana her şey bittikten sonra gittiğim için ‘soğuksun’ diyorlar. Bitince bitiyor. Acı veren ilişki değil, acı veren bitimi. İlişki devam etsin diye uğraşıyorsunuz ve olmayan bir şeye daha fazla tutunuyorsunuz, bunu ‘Midnight Sky’ müzik videomda da yapmıştım. Bu çocukluğumda nefret ettiğim bir şeydi, yönetmenlerin ne istediğini bilmemesi ve sonra da düzgün performans sergileyemeyen bir çocuğa kızmaları. Ama iletişim kurmuyorsunuz ve ben bir çocuğum ve siz yetişkinsiz. Bu her zaman sinir bozucu oldu. Ve sanırım bu yüzden artık ilişkilerimde insanların ne istediklerini bilmesini istiyorum, eğer değillerse o zaman ilgi duymuyorum. İlk aşkımdaki gibi bir 10 sene daha uğraşamayacağım” dedi. 2015’ten beri ilk defa yalnız olduğunu söyleyen Cyrus, geçirdiği bu dönemi ‘hayat değiştirici’ olarak adlandırdı. 

Etİketler