MILEY CYRUS VE LIAM HEMSWORTH EVLENDİ

Onlar artık ‘hayat partneri!’

Ünlü şarkıcı Miley Cyrus ve ünlü oyuncu Liam Hemsworth evlendi! Ünlü çift, geçtiğimiz günlerde aileleri ve arkadaşlarının katıldığı sade bir tören ile aşklarını resmileştirdiler.

Instagram’da arkadaşları Conrad Jack Carr’ın hikayelerinde görülen resimler, çiftin evlendiği dedikodularını çıkaramıştı.

Cyrus’un giydiği tek omuzlu beyaz elbise ve Hemsworth’ün smokin giymesi, bu söylentileri artırdı. Arkadaşlarının paylaştığı hikayelerde ‘Mr.’ ve ‘Mrs.’ balonları bu etkinliğin herhangi bir parti olmadığını, bir düğün olduğunu doğruladı!

Geçtiğimiz aylarda Cyrus’un sır gibi saklayacağı bir düğün planladığı söylenirken, en yakın arkadaşlarının bile bu düğünden son dakika haberleri olduğu söylendi. Daha sonra TMZ’nin haberine göre evlenmeyi planlamayan çift, hayranlarına sürpriz yaptılar. Hemsworth’e ‘nişanlım’ demeyi bırakan Cyrus, Malibu yangınından sonra Hemsworth için ‘Ona partnerim diyorum, o artık benim hayat partnerim,” demişti. Noel günü, Instagram üzerinden düğün dedikodularını doğrulayan Cyrus, “10 sene sonra…” diyerek Hemsworth ile ilişkilerinin süresini belirten bir resim paylaştı. Cyrus’un gelinlik giydiği resimler ile Hollywood’un en ünlü çiftlerinden birinin evlendiğini doğrulayabiliriz!.