MILEY CYRUS’TAN 3 YENİ ŞARKI

Ünlü şarkıcının yeni albümü çok yakında çıkıyor!

Miley Cyrus yeni şarkıları ile karşımızda! Üç yeni şarkı teaser'ı yayınlayan ünlü şarkıcı, Middlesbbrough İngiltere’deki Radio 1 performansında yeni şarkılarını seyirciler ile paylaştı. En popüler şarkılarından ‘Nothing Breaks Like a Heart,’ ve ‘We Can’t Stop’ şarkılarını söyleyen Cyrus’un yeni şarkılarının ismi: ‘Mother’s Daughter,’ ‘Cattitude,’ ve ‘Dream.’

Performanslarında her zaman bir sansasyon etkisi yapmayı başaran Cyrus, Nicki Minaj ve Cardi B’nin tartışmasına değindi. Cattitude şarkısında ‘I love you Nicki, but I listen to Cardi,’ (Seni seviyorum Nicki ama Cardi’yi dinliyorum), diyen ünlü şarkıcı müzik dünyasının en çok konuşulan kavgalarından birini şarkısında kullandı. Kavgayı yeniden ateşlendireceği düşünülmeyen Cyrus, “I love you Selena, but I listen do Demi” (Seni seviyorum Selena ama Demi’yi dinliyorum), diyerek eski Disney yıldızı arkadaşlarına gönderme yaptı. Aynı zamanda kendisini tiye alan ünlü şarkıcı, ‘I love you Miley, but I listen to Hannah,’ (Seni seviyorum Miley ama Hannah’yı dinliyorum), diyerek eski dizisini andı. 

Son dönemlerde oldukça yoğun olan Cyrus, sosyal medya üzerinden albümünün bitmek üzere olduğunu paylaşmıştı. Aynı zamanda Black Mirror dizinde rol alan ünlü şarkıcı, şarkılarının 31 Mayıs’ta çıkacağını Instagram sayfasına yazdı.