Miranda Kerr Hamile!

Kerr, dördüncü çocuğunu bekliyor…

ALYA BARUTOĞLU ALYA BARUTOĞLU 04 Eylül 2023
Miranda Kerr Hamile! Getty Images

Miranda Kerr’in bir oğlu daha olacak! Eşi, Snap Inc. CEO’su Eva Spiegel ile bir bebek daha bekleyen Miranda Kerr, dördüncü çocuğuna hamile. Mutlu haberi Snapchat sayfasından paylaşan Miranda Kerr, “4 nolu bebeğimi duyurduğum için çok heyecanlıyım” yazdı. İkinci bir fotoğrafta ise bebeğin cinsiyetini paylaşan Kerr, bir erkek bebek beklediklerini duyurdu. 


Paylaştığı son fotoğrafta duvara doğru dizilmiş dört küçük beyaz sneaker gösteren Kerr, “#boymom” yazdı. Eşi Spiegel ile birlikte Hart ve Myles adında iki oğlu olan Kerr’in aynı zamanda Orlando Bloom ile evliliğinden Flynn adında bir oğlu daha var. Geçtiğimiz sene verdiği bir röportajda ailesini genişletmekten bahseden Kerr, “Anne olmayı çok seviyorum ve her zaman üç oğlum olmasını istemiştim bu yüzden üç sağlıklı erkek çocuğuna sahip olduğum için minnettarım,” demişti. Bir çocuk daha sahip olmayı düşündüğünü de belirten Kerr, “Bu fikre açık gibi hissediyorum” demişti. 


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.