NAOMI CAMPBELL VLOGGER OLDU!

Youtube kanalı açan ünlüler arasında artık Naomi Campbell da var.

Süpermodel Naomi Campbell artık bir vlogger! Victoria Beckham’dan sonra Youtube’a adım atan Campbell da bir video kanalı çıkarıyor.

“Being Naomi” (Naomi Olmak) kanalını bugün yayınlayan Campbell, hayranlarına tavsiyeler verecek.

Başarılı bir iş kadını, aktivist ve model olmanın sırlarını paylaşacak olan ünlü model aynı zamanda yaptığı yardımlardan bahsedecek. 

“Dünyaya kim olduğumu ve neleri savunduğumu göstermek istiyorum,” diyen Campbell, “Kanalımı izlediğinizde ilham alacağınızı umuyorum, böylece olabildiğinizin en iyisi olabilirsiniz, dünyadaki parçanızı tamamlayabilir ve hayallerinize ulaşabilirsiniz,” diye ekledi. Johannesburg’da gerçekleşecek Globan Citizen Festivalinden canlı videolar paylaşacak olan ünlü model, 13 Aralık’ta yayınlanacak olan “Yolculuğum,” adlı video ile nasıl keşfedildiğini anlatacak. 3 Ocak’ta Yeni Yıl hedeflerini paylaşacak olan Campbell, Youtube kanalı ile hayranları ile yakınlaşmak istiyor. “Hayatımı Youtube’dan paylaşabilmek ve hikayemi kendi ağzımdan anlatabilmek bir onur,” diye belirten Campbell’ın yeni videolarını kanalından takip edebilirsiniz. 
.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.