NAOMI OSAKA HAMİLE OLDUĞUNU AÇIKLADI

Tenis şampiyonu, ilk çocuğunu bekliyor.

Buse Saray BUSE SARAY 12 Ocak 2023
NAOMI OSAKA HAMİLE OLDUĞUNU AÇIKLADI

Tebrikler, Naomi Osaka için! Dört Grand Slam şampiyonu, Twitter'da ilk çocuğunu beklediğini duyurdu. Bebeğinin ultrason fotoğrafını paylaştı ve mutlu haberle ilgili dokunaklı bir not ekledi. "Sahalara geri dönmek için sabırsızlanıyorum ama işte 2023 için küçük bir yaşam güncellemesi var" yazdı
Osaka, not uygulamasının bir ekran görüntüsünde şunları paylaştı: "Geçtiğimiz birkaç yıl en hafif tabirle ilginçti, ancak hayatın en eğlenceli zamanlarının en zorlu zamanlar olduğunu görüyorum. Spordan uzak kaldığım bu birkaç ay, hayatımı adadığım oyuna karşı bana gerçekten yeni bir sevgi ve takdir kazandırdı. Hayatın çok kısa olduğunun farkındayım ve hiçbir anı hafife almıyorum, her gün yeni bir nimet ve macera. Gelecekte dört gözle bekleyecek çok şeyim olduğunu biliyorum, dört gözle beklediğim bir şey çocuğumun maçlarımdan birini izlemesi ve 'bu benim annem' demesi haha. 2023 benim için derslerle dolu bir yıl olacak ve umarım bir sonrakinin başında görüşürüz çünkü Avustralya 2024'te olacağım. Hepinizi sonsuz seviyorum.”

Duyurusunu olumlu bir mesajla bitirdi ve şöyle yazdı: "Yan not: Hayatta izlenecek tamamen doğru bir yol olduğunu düşünmüyorum ama her zaman iyi niyetle ilerlerseniz sonunda yolunuzu bulacağınızı hissediyorum."

Osaka’nın 2019'dan beri romantik bir bağ kurduğu rapçi Cordae ile ilişkisi var.
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.