NICOLE KIDMAN VE JAVIER BARDEM YENİ BİR FİLMDE BULUŞUYOR

Kidman ve Bardem, klasik Hollywood'un en ikonik çiftlerinden birini canlandıracaklar...

Nicole Kidman ve Javier Bardem, klasik Hollywood’un en ikonik çiftlerinden birini canlandıracaklar. Deadline’ın haberine göre Lucille Ball ve Desi Arnaz’ı canlandırmak için son görüşmeleri tamamlayan Kidman ve Bardem, ‘Being the Ricardos’ adlı yeni bir filmde yer alacak. Aaron Sorkin tarafından yazılan ve yönetilecek olan ‘Being the Ricardos’ filmi, çiftin ‘I Love Lucy’ filminin prodüksiyonundaki zamanı anlatacak. Pazartesi günü masa okuması provaları ile başlayan hikaye, Cuma günü canlı bir seyirci ile çekimlerde noktalanacak. “Lucy ve Desi kariyerlerini sonlandıracak bir kriz ile mücadele ederken aynı zamanda evliliklerini sonlandırabilecek bir başka kriz ile karşılaşırlar” yazan Deadline, filmin kısa bir zaman dilimini anlatacağını belirtti. 

Pandemi sebebiyle yeni film için bir prodüksiyon ve vizyon tarihi olmasa da, ‘Being the Ricardos’ filminin yapımında Amazon Studios olduğu biliniyor. Bu nedenle Prime Video aracılığı ile vizyona gireceği tahmin edilen filmin yapım ekibinde aynı zamanda Ball ve Arnaz’ın çocukları Lucie ve Desi Arnaz Jr. var. 

Öncesinde ‘Lucy and Desi’ adında hazırlanan film, çalışmaların ardından ‘Being the Ricardos’ başlığını aldı. Uzun bir süredir Desi Arnaz rolü için Javier Bardem düşünülürken, 2017’de Lucille Ball’u canlandırması için Cate Blanchett’in düşünüldüğü belirtilmişti. 1940’ta tanışmalarından sadece 6 ay sonra evlenen Ball ve Arnaz çifti, klasik Hollywood döneminde çalkantılı evlilik hayatları ile biliniyordu. Dört sene sonra Arnaz’ın aldatma söylentilerinin ardından boşanma davası açan Ball, süreci tamamlamamıştı. 1951 ve 1957 arasında ‘I Love Lucy’ yapımında görülen çift, bu projenin ardından şöhretlerine şöhret katmışlardı. 1960 yılında gerçekten boşanma kararı alan Lucille Ball ve Desi Arnaz, Hollywood’un unutulmaz çiftleri arasında.