NICOLE KIDMAN'IN YENİ DİZİSİNİN İLK FRAGMANI YAYINLANDI

“Dokuz Mükemmel Yabancı” ve Nicole Kidman!

Liane Moriarty’nin ‘En Çok Satanlar’ arasında olan kitabından uyarlanan ‘Nine Perfect Strangers’ mini serisi, çok yakında Hulu’ya geliyor. Geçtiğimiz Pazar günü gerçekleşen 93. Oscar Ödül Töreninde gösterilen fragman, şimdiden ilgimizi çekmeyi başardı. 

“İyileşmek istiyor musunuz? Bana kendinizi teslim edin,” diyerek söze başlayan wellness direktörü Masha karakteri, fragmanın açılışını yapıyor. Mini dizi, tıpkı romanda olduğu gibi, stresli şehirli profesyonellerin detoks yapıp gevşemeleri için bir sağlıklı yaşam merkezinde buluşan dokuz "mükemmel yabancı" grubuna odaklanıyor. Fragmanın verdiği ipuçlarına göre bu dokuz yabancının hayatı hakkında öğrenecek çok şeyimiz var! Masha’nın sıra dışı yöntemlerinin yanı sıra kocaman bir resort evde kalıp doğada uzun yürüyüşler yapan ve organik yemekler yapan grubun geçirdikleri zaman çok normal görünüyor… Ta ki, karakterler çıldırana ve birbirlerine şiddet uygulayana kadar! 


‘Big Little Lies’ serisinden sonra Moriarty’nin ikinci uyarlamasında yer alan Nicole Kidman, sıradışı yöntemli wellness direktörü Masha’yı canlandırıyor. Etkileyici Hollywood kadrosu ile dikkatimizi çeken ‘Nine Perfect Strangers’ serisinde romantik roman yazarı Frances’i Melissa McCarth; boşanma avukatı Lars’ı Luke Evans; estetik ameliyat ve arabalara takıntılı olan varlıklı çifti Melvin Gregg ve Samara Weaving; eski bir Avustralyalı futbol oyuncusu Tony’i Bobby Cannavale; yasta olan aile üyeleri Napoleon, Heather ve Zoe’yi Michael Shannon, Asher Keddie ve Grace Van Patten; kendisini daha genç bir kadın için terk eden eşinden boşanan Carmel karakterini ise Regina Hall canlandırıyor. Dokuz mükemmel yabancının yanında ise Masha’nın sadık çalışanları Yao ve Delilah’yı ise Manny Jacinto ve Tiffany Boone canlandırıyor. 


Yapımın başrolü ile birlikte yapım ekibinde yer alan Kidman ve McCarthy’e, David E. Kelley ve John Henry Butterworth de katılıyor. Daha önce ‘The Undoing’ ve ‘Big Little Lies’ serilerinde Kidman ile birlikte çalışan Kelley, yeniden star oyuncusu ile bir araya geliyor. 2019’dan beri yapım aşamasında olan ‘Nine Perfect Strangers’ serisi, tıpkı birçok yapım gibi Covid-19 pandemisi sebebiyle ertelenmişti. Variety’nin haberine göre 2020’nin yaz aylarında çekimlere Avustralya’da başlayan serinin prodüksiyonu Aralık 2020’de bitmişti. 

Henüz kesin bir vizyon tarihi olmasa da ilk fragmanı ile ‘Nine Perfect Strangers’ mini serisinin yakın bir zamanda yayınlanmasını bekliyoruz!

Etİketler