ONE DIRECTION YENİDEN BİR ARAYA MI GELİYOR?

Düşüncelerimiz 1D hayranları ile…

ALYA BARUTOĞLU ALYA BARUTOĞLU 16 Nisan 2023
ONE DIRECTION YENİDEN BİR ARAYA MI GELİYOR? Getty Images

One Direction’ın yeniden bir araya geleceği senaryosunda yeni nesil genç kızların tepkilerini hayal edemiyoruz. Peki… Dürüst olmak gerekirse One Direction zamanında ergen olanların heyecanı çok daha fazla olacaktır! 2015’ten bu yana birlikte sahne almayan Harry Styles, Zayn Malik, Niall Horan, Louis Tomlinson ve Liam Payne, birkaç ay sonra Zayn’ın gruptan ayrılması ile dağıldıklarını duyurmuştu. Ve tabii ki tüm 1D topluluğu kısa bir dönem de olsa depresyona girmişti. 

Kısa bir süre The Mirror’ın haberine James Corden’ın ‘The Late Late Show’ programının final bölümünde bir araya gelecekleri söylenen One Direction, güçlü hayran kitlesini yeniden ayaklandırdı. Mayıs ayına kadar turneye devam etmeyecek Harry Styles’a ek olarak Louis Tomlinson da ‘Faith is the Future’ turnesinin Asya ayağını iptal etmiş ve Niall Horan ise ‘The Voice’ programına ara vermişti. 

Tüm bu söylentiler sosyal medyada ve internette artarak devam ederken, üzücü haber ‘The Late Late Show’ programının resmi Twitter hesabından geldi. “Bu çocukları bizden daha çok kimse sevemez… Ancak bu haber doğru değil,” yazan Twitter hesabı, “Doğru olan şu ki #LateLateShow'un sekiz yılını kutlamak için 27 Nisan saat 22:00'de kesinlikle harika iki saatlik bir final planladık,” diye ekledi. One Direction, Ağustos 2015'te uzun bir ara verdikten sonra bir sonraki yıl daha da belirsiz ve uzun bir ara daha vermişti. O zamandan beri Harry Styles, dünya turlarına çıkan, dergi kapaklarının yıldızı, biraz sansasyonel olsa da kültürü tanımlayan, filmlerde başrol oynayan bir yıldız olarak dünyada yerini belirledi. Hala yakın arkadaş oldukları söylenen One Direction ekibi, birçok kez Harry Styles’ın konserlerinde görüntülenmişti. Kısa bir süre önce verdiği röportajda eski müzik grubu hakkında konuşan Horan, “Yeni müziklerimi Louis’e yolladım ve bana dürüst fikirlerini söyledi, bu her zaman takdir ettiğim bir şey. Yıllar boyunca yeterince şarkı yayınladık, bu yüzden neyin iyi neyin kötü olduğunu biliyoruz… Tüm 1D üyeleri ve sanatçıları, her zaman birbirinin fikrini almaya devam ediyor,” demişti. 

Gerçek bir One Direction buluşması için hala bir süre var gibi görünüyor…


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.