OPRAH WINFREY ONLINE SAĞLIK TURNESİ BAŞLATIYOR

Koltuğunuzun rahatlığından Oprah’nın wellness yayınlarına katılabilirsiniz…

Oprah Winfrey çok sevilen wellness turnesini Zoom ekranlarına taşıyor. Senenin başlarında 2020 Vision: Your Life in Focus turnesini başlatan Oprah Winfrey, aynı mesajı evden vermeye devam edecek. Ücretsiz olacak olan yayınlar ile hedeflerinize ulaşma yollarını Oprah’dan öğrenebilirsiniz!


“Dünya bir sıfırlama dönemine girdi ve bence bu bireyler olarak bizim için de bir fırsat. @WW’de tam bu nedenle ‘Oprah's Your Life In Focus: A Vision Forward’ turnesini yarattı, hepimize yardımcı olacak bu canlı sanal deneyim zihin, beden ve ruhumuza odaklanmamızı sağlayacak,” diyen Oprah, "Önümüzdeki dört Cumartesi günü Zoom'da yayında olacağım, size çalışma kitabı sayfalarını e-postayla göndereceğim ve bazı özel arkadaşlarımı da dahil edeceğim. Tek yapmanız gereken oturum açmak ve canlı yayına katılmak,” diye ekledi. 

16 Mayıs’tan başlayacak olan canlı yayınlar 6 Haziran’a kadar her Cumartesi devam edecek. Kendi sağlık yolculuğunu anlatacak olan Oprah, bu süreçte öğrendiği dersleri anlatarak her hafta farklı bir konuya odaklanacak. Katılımcılara yeni egzersiz kitapları sağlayacak olan Oprah hedeflerinize ulaşmanızı sağlayacak öneriler verecek. Pandemiden ve dünyanın girdiği sosyal izolasyon sürecinden önce Jennifer Lopez, Lady Gaga, Gayle King, Tracee Ellis Ross, Kate Hudson ve Michelle Obama’nın eşlik ettiği Oprah turnesi şimdi Zoom aracılığı ile birçok ünlüyü ağırlayacak. WW’nin internet sitesinden Oprah’nın yayınlarına katılmak için kayıt olabilirsiniz. Aşağıda yayın programını ve başlıkları görebilirsiniz…

  1. Cumartesi, 16 Mayıs: Odaklanmak
  2. Cumartesi, 23 Mayıs: Bağlanmak
  3. Cumartesi, 30 Mayıs: Adapte Olmak
  4. Cumartesi, 6 Haziran: Kendini Adamak