ORLANDO BLOOM’DAN KATY PERRY'E ROMANTİK DOĞUM GÜNÜ KUTLAMASI

“Seni bugün ve her gün kutlayacağım.”

Katy Perry, dün 37. doğum gününü kutladı. Nişanlısı Orlando Bloom, Instagram takipçilerine Perry’e olan sevgisini romantik bir şekilde hayranlarıyla paylaştı.

Bloom, birlikte bir akşam yemeği sırasında onun ve Perry'nin sevecen bir an geçirdiği bir fotoğrafını yayınladı.

Açıklaması, onların özel dinamiklerine ve ona karşı hislerine ender bir bakış sunuyordu. “Sevdiğimiz hayatı yaşıyoruz ve bu eğlenceli. Seni bugün ve her gün kutlayacağım. 🎂  Seni seviyorum. ❤❤❤” yazdı.Geçen Aralık ayında Perry, koronavirüs pandemisi sırasında karantinaya alınırken Bloom ile ilişkisinin nasıl güçlendiği hakkında ELLE UK ile konuştu. “2020, ilişkiler açısından insanları yapan veya bozan bir yıl” dedi. "İyi olan şu ki, Orlando ve ben aşkta kazanmak istiyoruz."


Kızları Daisy'nin annesi olması Perry'yi temelden değiştirdiğini söyledi: "Anne olmak için bilinçli bir karar verdim, ancak anne olana kadar bir denge kurmanız gerektiğini bilmiyordum" dedi. “[Annelik] tüm klişeler ve daha fazlası. Her şeyi yapmış ve görmüş biri olarak söyleyeyim; güzel, saf bir çocuk sahibi olmak kadar güzel bir şey yok. Onlar sadece aşkın özetidir."