PARIS HILTON GENÇLİĞİNDE GÖRDÜĞÜ ŞİDDETİ ANLATTI

Hilton, yeni belgeselinde yatılı okulundaki travmatik deneyimleri paylaşıyor…

14 Eylül’de Paris Hilton’un Youtube kanalından vizyona girecek olan “This Is Paris,” adlı belgesel Hilton’un gençliğindeki şiddet hikayelerini ve travmalarını anlatıyor. Belgeselde 1990’lı yılların sonlarında Utah’taki Provo Canyon yatılı okulda yaşadığı şiddeti anlatan Hilton, People dergisine “Gerçeğimi uzun bir süre sakladım. Ama artık olduğum güçlü kadından gurur duyuyorum. Bazı insanlar hayatımın kolay olduğunu düşünebilir ama ben dünyaya gerçek kimliğimi tanıtmak istiyorum.” demişti. 

Yatılı okula gitmeden önce ailesi ile Waldorf Astoria otelinde yaşadığını söyleyen Hilton, ebeveynlerin koyduğu kuralları dinlemediğini söylemişti. “Gizlice kulüplere ve partilere gitmek çok kolaydı. Ailem çok katıydı ve bu benim asiliğimi körüklüyordu. Elimden telefonumu, kredi kartlarımı alarak ceza veriyorlardı ama işe yaramıyordu. Yine de tek başıma kaçıyordum,” diyen Hilton, ailesinin kendisini yatılı okula yollamasının sebebinin bu olduğunu belirtmişti. 

Yatılı okula gittiği andan itibaren içinde kötü bir his olduğunu söyleyen Hilton, “Buranın her yerden daha kötü olacağını biliyordum. Buranın bir okul olması gerekiyordu ama dersler hiç normal değildi. Uyandığım andan yatağa döndüğüm saate kadar sürekli bana bağırıyorlardı sürekli devam eden bir işkence gibiydi. Çalışanlar çok korkunç şeyler söylüyorlardı. Her zaman bana kendimi kötü hissettiriyorlar ve zorbalık yapıyorlardı. Sanırım hedefleri hepimizi paramparça yapmaktı. Üstelik fiziksel olarak da şiddet görüyorduk, bize vuruyorlardı ve boğmaya çalışıyorlardı. Çocuklara korku aşılıyorlardı ve böylece hepimiz onların kurallarını korku içinde uyguluyorduk,” dedi. 

Eski okulundaki arkadaşlarını belgesele davet eden Hilton, sınıf arkadaşlarının da deneyimlerine yer verdi. Zorla ilaç verildiğini ve şiddet gördüklerini anlatan Provo okulu öğrencilerinin yanı sıra Hilton da deneyimleri üzerine “Hala kabuslar gördüğünü,” söyledi. 


Etİketler