PARIS HILTON’UN BELGESELİNDEN İPUÇLARI

Hilton travmatik çocukluk deneyimleri ile yüzleşiyor ve kendisini yeniden keşfediyor!

Eylül ayında ‘This Is Paris’ adlı belgeselini yayınlamaya hazırlanan Paris Hilton, hayranlarına açılmaya devam ediyor. Geçtiğimiz Salı günü Jimmy Kimmel Live şovuna katılan Hilton, yeni belgeselinden ipuçları paylaştı. “Kimse benim gerçekten kim olduğumu bilmiyor. Çocukluğumda bana bir şey oldu ve bunu asla kimseye anlatmadım. Hala bunun hakkında kabuslar görüyorum,” diyen Hilton, teaser videoda çocukluk travmasından bahsetti. 


Paylaşılan videoda çocukluğunda yaşadığı travmanın detaylarından bahsetmeyen Hilton, edinen bilgilere göre Utah’ta gittiği yatılı okulda mental zorbalık ile mücadele etti. Yaz tatili sebebiyle şova ara veren Jimmy Kimmel yerine sunuculuğu üstlenen Nikki Glaser’a konuşan Hilton, aynı zamanda belgesel hakkında hislerini paylaştı. “Çok heyecanlıyım ama aynı zamanda filmde konuştuğum konular yüzünden çok gerginim. Bunları daha önce hiç anlatmamıştım, gerçekten çok kişisel ve travmatik deneyimler. Bunu açıkça konuşmak biraz zor oldu.” diyen Hilton, yeni belgeselin farklı yönlerini ortaya çıkardığını belirtti. 2003’ten 2007’ye kadar Nicole Richie ile beraber ‘The Simple Life’ adlı reality şovunda yer alan Hilton, ‘This Is Paris’ belgeselinin çok daha farklı olduğunu belirtti: “Tabii ki kameralar önünde olmaya alışkınım. Ama normalde çok utangaç bir insanım. Bu yüzden bir karakter yaratıp onu oynamayı çok sevmiştim. Tamamen kendim olmak oldukça ilginç bir deneyimdi ama aynı zamanda birçok açıdan terapi gibi geldi. Kendim hakkında bilmediğim çok şey öğrendim. Neden şu an böyle bir insan olduğumu ve kendimi çok daha iyi anlıyorum.”

Alexandra Dean tarafından yönetilen belgesel filminin yapımını ise Aaron Saidman üstlendi. Aynı zamanda Kathy Hilton, Nicky Hilton, Kyle Richards ve Kim Kardashian’ın da yer alacağı belgeselde Paris Hilton’un bir influencer ve şöhret yaşamı anlatılacak. Hilton’un hayatının karmaşık gerçekliğini izleyeceğimiz bu belgeselde küresel bir markadan veya bir reality şovu yıldızından daha çok gerçek bir insan göreceğimiz belirtiliyor. Çoğu zaman stresli ve yalnız olarak tanımlanan “Çocukluğunda gördüğü mental zorbalık, şiddet içeren ilişkiler ve medyada olağanüstü pozlamadan kurtulan Hilton, genç masumiyetinden geriye kalanları korumak için kendini dünyaya yansıtıyor. Geçmişin peşinden koşan ve istisnai bir iş ahlakına dayanan Hilton, kendi servetini yaratmaya ve kendi yolunu çizmeye kararlı,” diye açıklanan belgeselin geçtiğimiz Nisan ayında Tribeca Film Festivalinde gösterilmesi bekleniyordu. Ancak pandemi sebebiyle ertelenen belgesel prömiyeri Eylül ayında gerçekleşecek. Mart ayında 'The Talk' şovunda belgeselinin kendisine “bir terapi gibi” geldiğini anlatan Hilton, “Yönetmen ile çok yakın olduk, bana gerçekten çok fazla soru sordu. Geçmişim ve yaşadıklarım hakkında düşünmeye başladım, hayatımı ne kadar etkilediğini ve bu travmaları ne kadar uzun süredir taşıdığımı anladım,” demişti. Geçmiş yılların acılarını ve problemlerini hala içinde taşıdığını fark eden Hilton, uzun bir süredir bunlarla yüzleşmediğini söyledi. “Bence insanlar bu belgeseli izlediklerinde, daha önce görmedikleri çok farklı bir tarafımı keşfedecekler. Dürüst olmak gerekirse bu seneye kadar ben de kim olduğumu bilmiyordum. Bu yüzden ben de bu film sayesinde kendim hakkında çok fazla şey öğrendim,” diyen Hilton, bu belgeselin kendisi için bir dönüm noktası olduğunu vurguladı. 

Etİketler