PARİS HILTON'UN YEMEK PROGRAMI NETFLIX'E GELİYOR

“Geleneksel yemek programlarını alt üst ediyor.”

Paris Hilton, YouTube şovundan esinlenerek kendi Netflix dizisinde yemek yapacağını duyurdu. Pazartesi günü Netflix, Cooking With Paris'in 4 Ağustos'ta prömiyer yapacağını duyurdu. Tabii ki Hilton mutfaktaki uzmanlığıyla tam olarak tanınmıyor, bu nedenle altı bölümlük dizi bunun yerine onun yemek pişirme becerilerindeki "eksikliğine" odaklanacak.

Netflix, programı "Geleneksel yemek şovunu alt üst ediyor" diye duyurdu. "O eğitimli bir şef değil ve olmaya da çalışmıyor. Ünlü arkadaşlarının yardımıyla yeni malzemeler, yeni tarifler ve egzotik mutfak aletleri keşfediyor. Onun viral YouTube videosundan ilham alan Paris, bizi marketten markete götürecek. Ve aslında mutfakta yolunu öğrenebilir."

Cooking with Paris, Netflix'te 4 Ağustos'ta yayınlanmaya başlıyor.

Şovun kapak resminde Hilton, bir elinde köpeğini, diğer elinde pembe krema kaplı bir çırpma teli tutarken önünde fiyonklu sıcak pembe bir elbise giyiyor.

Paris Hilton, Instagram hesabından şovun duyurusunu yaparak, heyecanını hayranlarıyla paylaştı. “Çok heyecanlıyım! Gelecek ay televizyona dönüyorum ve bu sefer mutfağı ben devralacağım! Yeni programım #CookingWithParis 4 Ağustos'ta sadece @Netflix'te başlıyor. Daha fazla duyuru için takipte kalın! Yapmamı istediğiniz yemekleri aşağıya yorum olarak yazın.”


Reality yıldızı ilk kez Ocak 2020'de yemek pişirme becerilerini (veya eksikliğini) YouTube'da sergiledi. Dünya, "Cooking with Paris"e ilk kez Ocak 2020'de Hilton'un aynı adı taşıyan bir YouTube şovunda yemek pişirme becerilerini sergilediği zaman aşık oldu. O zamandan beri dizi için nefis yemekler hazırlamakla meşgul.

Ve yemek tariflerinin basılı bir kopyasını tercih edenleriniz için - Hilton, Mayıs ayında, 2020'de piyasaya sürülmesi planlanan ancak ertelenen kendi yemek kitabı üzerinde de çalıştığını açıkladı.


Etİketler