PATRON KATY PERRY

Katy Perry, dünyanın en çok kazanan 3. ismi oldu. Detaylar haberimizde.

Son 1 senedir, Katy Perry 27 farklı ülkede 124 konser vererek büyük bir başarıya imza attı. Bu başarısıyla, Perry bu yılın en çok kazanan 3. ismi oldu. Katy ayrıca, en çok kazanan üçüncü isim olarak Forbes dergisinin kapağı oldu.

Kapak fotoğrafını kendi Instagram hesabında paylaşan Perry, fotoğrafın altında bu başarısıyla neden gurur duyduğunu anlattı. ‘Kapak teklifini kabul etmeden önce, dergidekiler bana daha önce kadınların bu konuda çok utangaç davrandıklarını söyledi. Bunu duyunca acaba hava atıyormuş gibi görünmeyip mütevazi davranmak için mi böyle bir karar aldılar diye merak ettim. Hanımlar, mütevazi olmakla çok sıkı çalışıp bunun güzel sonuçlarıyla gurur duymak arasında fark var. Bu kapağın diğer kadınlara da umut vermesini dilerim. Patron olmakta utanılacak bir şey yok!' dedi.

Listenin ilk iki numarası aslında biraz da beklenen isimler; Floyd Mayweather ve Manny Pacquiao. İkilinin boks maçı tüm dünya tarafından izlenmiş ve her iki taraf için de oldukça kazançlı olmuştu. Ancak Katy Perry'nin 3. olması gerçekten beklenmiyordu.

Biz de 135 milyon dolarla 3. olan Katy Perry'e katılıyor ve kendisini tebrik ediyoruz. Başarılı olmakta utanılacak bir şey olmadığını unutmayın kızlar!

Etİketler