PHOEBE DYNEVOR İLE PETE DAVIDSON'IN ROMANTİK ANLARI

Haber, Lady Whistledown'dan gelmiş gibi düşünün...

Pete Davidson ve Phoebe Dynevor aşklarını Wimbledon'a taşıdılar. Pete Davidson ve Bridgerton oyuncusu Phoebe Dynevor, birlikte ilk halka açık etkinlikleri Wimbledon maçını izlerken romantik anlarda fotoğraflandılar.

27 yaşındaki Saturday Night Live komedyeni ve 26 yaşındaki Bridgerton oyuncusu, aylarca çıkan sevgili dedikodularının ardından Nisan ayında çift olarak dışarı çıktı. Cumartesi günü İngiltere'deki tenis şampiyonalarında birlikte görüldü. Çift, koronavirüs pandemisinin ortasında halka açık bir etkinlikte ilk kez birlikte görüldü.

Phoebe, All England Lawn Tennis and Croquet Club'da turnuvanın altıncı gününde tenis yıldızı Roger Federer'in İngiliz oyuncu Cameron Norrie'ye karşı oynadığı maçı izlerken Pete'e sarılarak fotoğraflandı. Öperken, başını omzuna koydu.


Pete, Bridgerton'ın yaklaşmakta olan ikinci sezonunu çekerken, Londra'da Phoebe'yi ziyaret ediyor. 22 Nisan'ın sonlarında da onu ziyaret etti ve ikisi ilk kez birlikte fotoğraflandı, İngiliz kırsalında çimenli bir tepede sarılıp birlikte yürümüşlerdi.