PINK’İN EVRİMİ

PINK'İN EVRİMİ

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 31 Ocak 2014
PINK’İN EVRİMİ
Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen 56. Grammy Ödül Töreni'nde stiliyle bizi en çok şaşırtan isimlerdendi Pink. Her zaman saç şekli, makyajı ve kıyafet seçimiyle şaşırtan şarkıcı, çok ‘normal' bir imajla karşımızdaydı.

Yanlış anlamayın, biz onu eski haliyle de seviyorduk –belki de eski halini ona daha çok yakıştırıyorduk- ama gördüğümüz bu yeni ‘kadın' bizi geriye dönüp eski hallerini tekrar hatırlamaya yöneltti. E onu zaten özlemedik mi?

Adının Pink oluşunu hep yıllarca kullandığı pembe renkli saçlarına bağladığımız, aslında bu adı , Rezervuar Köpekleri filmindeki Mr. Pink karakterine benzediği için alan, asıl adı Alecia Beth Moore olan sempatik şarkıcının yeni stili artık anne olmasından mı kaynaklanıyor dersiniz?

En popüler şarkılarından ‘Family Portraid'te (aşağıda videosunu paylaştığımız) anlattığının aksine Carey Hart'la ve küçük kızıyla mutlu olan Pink'in stil evrimine göz atalım.


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.