PIPPA MIDDLETON'IN GELİNLİĞİ GILES DEACON

Tüm oylar başka İngiliz tasarımcılara gitse de Pippa Middleton bir sürpriz yaptı ve Couture Giles Deacon tasarımı gelinlik giydi.

Haftalardır süregelen merak son buldu ve Pippa Middleton'ın çok merak edilen düğünü gerçekleşti.

Ama düğünden daha çok merak edilen gelinliğin tasarımcısı, Kate Middleton'ın nedime olup olmayacağı, Prens George ve Prenses Charlotte'un Pippa Middleton'la birlikte yürüyüp yürümeyeceği gibi şeyler de cevabını buldu.

Ablası Kate Middleton gibi çoğu kişinin Alexander McQueen giymesini beklediği Pippa Middleton tamamı dantel, A kesim ve büstü kapalı Giles Deacon tercih etti. Ve şimdiye kadar stiliyle hiçbir zaman hayal kırıklığına uğratmayan Pippa, Couture Giles Deacon gelinliğiyle de tarzının başarısını bir kez daha kanıtladı. Arkadan, hacimlice toplanmış saçı ve her zaman tercih ettiği gibi toprak tonlarındaki makyajıyla Pippa Middeton güzel gelinler arasına adını yazdırmış gibi görünüyor.Berkshire'da düzenlenen nikah töreninde Kate Middleton da her an gelinin yanındaydı. Düşes'in pudra rengi, mini peplum detaylı elbisesi ise Alexander McQueen'den Sarah Burton imzalı. Pippa Middleton'ın nikahından geriye kalan en sevimli görüntü ise Prens George ve Prenses Charlotte'un da aralarında olduğu çocuklar olabilir..