PRENS HARRY, ARCHIE’NİN İLK KELİMELERİNİ AÇIKLADI!

Archie şimdiden babaannesini tanıyor...

Prens Harry düşüncelerini paylaşmaktan çekinmiyor. AppleTV+ platformunda Oprah Winfrey ile birlikte yapımını üstlendikleri ‘The Me You Can’t See’ belgesel serisinde yer alan Prens Harry, bir baba ve Kraliyet Ailesi üyesi olarak yaşantısını anlattı. Röportaj sırasında oğlu Archie’nin ilk kelimelerinden birinin ‘babaanne’ olduğunu söyleyen Harry, “Odasında Prenses Diana’nın fotoğrafı var. ‘Anne’ ve ‘baba’ gelimelerinin yanı sıra söylediği ilk kelimelerden biri ‘babaanne, büyükanne Diana’ oldu. Bu çok tatlı ama aynı zaman beni çok üzüyor çünkü burada olmalıydı" dedi. 

Annesinin vefatından sonra yaşadığı travmalar hakkında da konuşan Prens Harry, annesi ile hatırladıklarının Prenses Diana’nın hayatının en trajik anları olduğunu ekledi. “Her zaman normal olmak istiyordum. Prens Harry yerine sadece Harry olmak. Kafa karıştırıcı bir hayattı ve ne yazık ki annemi her düşündüğümde aklıma gelen şey aynı” diyen Prens Harry, “Arabadaydık emniyet kemeri vardı, abim de arabadaydı ve arabayı annem kullanıyordu. Üzerinde paparazzi olan üç, dört, beş moped tarafından kovalanıyorduk” diye ekledi. “Gözyaşları sebebiyle neredeyse arabayı kullanamayacak durumdaydı, korumamız yoktu. İçimde oluşan hislerden biri çaresizlik. Çok gençtim ve bu durumda annem olan genç bir kadına yardım edemeyecek durumdaydım. Ve bu olay ölümüne kadar her gün oldu” diyen Prens Harry, yaşadığı travmayı açık bir şekilde anlattı. 

Annesinin yaşasaydı kendisiyle gurur duyacağını düşündüğünü söyleyen Prens Harry, “Yaşasaydı annemin benimle gurur duyacağına eminim. Kendisi için yaşamak istediği ve bizim için düşlediği hayatı şu an ben yaşıyorum. Bu nedenle benimle inanılmaz gururlu olacağını ama aynı zamanda buraya gelebilmem için bana yardım ettiğini düşünüyorum. Son bir yılda onun varlığını hissettiğim kadar daha önce hiç hissetmemiştim.” dedi.