PRENS HARRY UZUN BİR SÜRE SONRA İNGİLTERE’YE İLK SEYAHATİNİ PLANLIYOR

Prens Harry ailesini görmek için sabırsızlanıyor!

Haberlere göre Prens Harry, İngiltere’ye ilk büyük geri dönüşünü planlıyor. İlkbaharda eşi Meghan Markle ile Kraliyet ailesinden ayrılma kararı alan Prens Harry, bu zamandan beri İngiltere’ye dönmemişti. Pandemi ve seyahat kısıtlamaları sebebiyle İngiltere'deki ailesini uzun bir süredir ziyaret edemeyen Prens Harry, Corona Virüs salgının başlangıcından itibaren Markle ile Los Angeles’ta kalıyor. 

The Mirror’un haberine göre evine ilk ziyaretini planlayan Prens Harry, ‘Invictus Games’ etkinliğine seyahat ederken aynı zamanda İngiltere’ye uğrayacak. Evlendiklerinde yaşadıkları Frogmore Cottage evinin boş olduğu bilinirken, Prens Harry’nin pandemi olmasaydı Londra’daki evlerinde bir süre geçirmek istediği söylendi. Önümüzdeki senenin ‘Invictus Games' etkinliği için Avrupa’ya seyahat etmesi beklenen Prens Harry, Hollanda’da Hague’e giderken Londra’da kalmak istiyor. 

Ağustos ayında İngiltere’nin Rugby takımları ile bir video konuşması yapan Prens Harry, ‘Rugby League World Cup’ turnuvası için İngiltere’ye geleceğini söylemişti. “Önümüzdeki sene büyük bir Rugby Leauge World Cup turnuvası olacak bu yüzden kesinlikle geri dönmeyi düşünüyorum. COVID olmasaydı çoktan dönmüştüm,” diyen Prens Harry, ailesini özlediğini dile getirmişti.