PRENS HARRY VE MEGHAN MARKLE NEW YORK’TA!

Sussex Çifti ilk defa birlikte New York'u ziyaret ediyorlar...

Prens Harry ve Meghan Markle, New York turlarına başladı. 2020’nin başında Amerika’ya taşınan Prens Harry ve Meghan Markle, ilk önemli ziyaretlerini Manhattan’daki One World Obsevatory’de gerçekleştirdi. New York Belediye Başkanı Bill de Blasio, eşi Chirlane McCray ve oğulları Dante de Blasio ile tanışan Sussex Çifti aynı zamanda New York eyaleti valisi Kathy Hochul ile bir araya geldi. 

Meghan Markle ve Prens Harry New York'ta (Getty Images)

Markle, daha önce oğlu Archie’ye hamileyken 2019’da ‘baby shower’ partisini New York’ta yapmış ancak Prens Harry Londra’da kalmıştı. New York’u ilk defa birlikte ziyaret eden Sussex Çifti, aynı zamanda Haziran’da kızları Lilibet Diana’nın doğumundan sonra ilk kez resmi bir etkinliğe katıldılar. 

Ziyareti için siyah bir pantolon, boğazlı kazak ve Emporio Armani’den şık bir yün palto giyen Markle, stilini stilettolar ile tamamladı. Saçını düşük bir topuz ile stilize eden Markle’ın yanında Prens Harry ise eşine uyum sağlayarak siyah bir takım elbise giydi. Sonbaharın geldiğinin işaretlerini veren Sussex Çifti, One World Observatory’nin önünde poz verdi.

New York Eyaleti Valisi Kathy Hochul, Meghan Markle, Prens Harry, New York Belediye Başkanı Bill De Blasio, Chirlane McCray ve Dante de Blasio (Getty Images)

Önümüzdeki Cumartesi günü Global Citizen Live etkinliği için sahne alacak olan Meghan ve Harry, New York’un Central Park’ında küresel aşılanmanın önemini vurgulayacaklar. Etkinlik için Jennifer Lopez, Doja Cat, Lizzo, Billie Eilish ve Camila Cabello gibi ünlü isimler ile bir araya gelecek olan Sussex Çifti, Covid-19 pandemisinin çözümünün aşı olduğunun altını çizecekler.