PRENS HARRY VE MEGHAN MARKLE, PRENSES DIANA'YI ANDI

Sussex çifti, Los Angeles'taki çocuklar ile beraber unutma beni çiçeği ekti...

Prens Harry ve Meghan Markle, Los Angeles’taki çocuklara sürpriz yaptıl! Pazartesi sabahını bir öğrenim merkezinde çiçek dikerek geçiren Sussex çifti, çocuklara ve kadınlara destek olan ‘Assistance League of Los Angeles’ kurumu ile bir araya geldi. Preschool Learning Centre’da çocuklar ile çiçek ve bitki diken Meghan Markle ve Prens Harry’nin fotoğrafları vakfın Instagram hesabından paylaşıldı. 


View this post on Instagram

The children of our Preschool Learning Center got a wonderful surprise when The Duke and Duchess of Sussex visited yesterday! ❤️ In addition to helping the children replant the Preschool Learning Center's garden, they spent time with them, sharing their appreciation for nature and helping to instill the importance of healthy eating. We truly appreciate their time and care for our students. 🌱 For more than 100 years, @assistanceleagueoflosangeles has been providing early education services to children in need. Our nationally-accredited preschool instructs 40 students from low-income L.A. families. #AssistLA100 #AssistLAtogether #dukeandduchess #dukeandduchessofsussex #harryandmeghan #LosAngeles #VolunteerLA Photos by @msayles

A post shared by Assistance League of LA (@assistanceleagueoflosangeles) on


Prenses Diana’nın Paris’te bir tünelde yaptığı kazanın ardından ölümünden 23 sene sonra Pazartesi günü gerçekleşen ziyaret için vakıf, “Preschool Learning Centre’ın bahçesinde çocuklar ile çiçek dikmenin yanı sıra Sussex çifti onlar ile zaman geçirdi ve doğaya olan minnetlerini paylaştı. Zaman ayırdıkları ve öğrencilerimiz ile ilgilendikleri için teşekkür ediyoruz,” dedi. Kraliyet gazetecisi Omid Scobie, Twitter üzerinden yaptığı paylaşımda, Sussex çiftinin aynı zamanda çocuklara tekerlemeler söylediklerini ve hikayeler okuduklarını yazdı. Bahçeye unutma beni çiçeklerinin tohumlarını ektiklerini söyleyen Omid Scobie, aynı zamanda bu çiçeğin Prenses Diana’nın en sevdiği olduğunu belirtti. Meghan Markle’ın 2018’deki düğün buketinde yer alan unutma beni çiçeği aynı zamanda 2006’da Prens Harry ve Lesotho Prensi Seeiso’nun kurdukları ‘Sentebale’ adlı AIDS vakfının anlamı. 

Çocuklar ile vakit geçirirken rahat stiller tercih eden Meghan Markle denim ceketini beyaz bir gömlek ve jean pantolonlar ile eşleştirdi. Lacivert bir gömlek, jean pantolon ve kahverengi bağcıklı ayakkabılar tercih eden Prens Harry de eşi Markle’a uyum sağladı.