ELLE STYLE AWARDS X M.A.C Ödül Töreni İçin Son
  • GÜN
  • SAAT
  • DAKİKA
  • SANİYE

PRENS HARRY’NİN KIZI LILIBET'İ UYUTMA SIRRI

Görünüşe göre, Prens Harry sihirli bir dokunuşa sahip...

Doğmasının üzerinden sadece dört ay geçmiş olmasına rağmen, Prens Harry ve Lilibet'in ilişkisi şimdiden çok özel. Prens Harry, 4 aylık kızı Lilibet'i uyutmak için bir numaraya sahip; o, usta bir hikaye anlatıcısı!

Perşembe günü Us Weekly'ye konuşan bir kaynak, "Harry, Lili'ye bayılıyor ve tapıyor. Yatmadan önce hikâyeler okumayı ve onu sallayarak uyumayı seviyor" dedi. "Gerçekten sihirli bir dokunuşa sahip..."

Kaynak, 2 yaşındaki oğlu Archie'yi de paylaşan Meghan ve Harry için "Her gün daha mutlular" diyerek açıklamaya devam etti. “Çok fazla sevgi ve şükran var, daha fazlasını isteyemezler.”

37 yaşındaki Sussex Dükü ve 40 yaşındaki eşi Meghan Markle, Haziran 2021'de kız bebeklerini kucaklarına aldılar. Harry, Lilibet doğduğundan beri onunla çok güzel bir gece rutini oluşturmuş.

Harry ve Meghan, tam adı Lilibet Diana Mountbatten-Windsor olan Lilibet'i 4 Haziran 2021'de karşıladılar. Harry ve Meghan'ın sözcüsü Lilibet'in doğumunu açıklamıştı. “Lili, 4 Haziran Cuma günü saat 11:40'ta Santa Barbara, CA'daki Santa Barbara Cottage Hastanesi'ndeki doktorların ve personelin güvenilir bakımında doğdu.”

Okumak, kraliyetin evinde mutlu bir eğlenceli bir alışkanlık gibi görünüyor. Aile, Meghan Markle ve 2 yaşındaki oğulları Archie ile - geçen Mayıs, bebeklerinin ilk doğum gününde- Duck kitabını tutarken çekilmiş şirin bir video paylaşmıştı. Archie, Markle'ın kucağında otururken sayfaları çevirip kıvranıyordu. Görüntülerde Prens Harry'nin sesi duyuluyor; “Bravo!"