PRENSES BEATRICE’İN KIZININ ADI PAYLAŞILDI

Hem asil, hem de modern!

Prenses Beatrice, doğumundan neredeyse iki hafta sonra İtalyan kontu Edo Mapelli Mozzi ile küçük kızının adını paylaştı.

Sarah Ferguson ve Prens Andrew'un en büyük kızı, hem büyükannesi Kraliçe II. Elizabeth'e saygı duyan hem de modern, ünlü bir his uyandıran bir isme karar verdi. Hem geleneksel olarak asil hem de modern bir ünlü havası var: Sienna Elizabeth Mapelli Mozzi. Ne kadar sevimli!

Haber, bebeğinin ayak izlerinin tatlı bir resmiyle birlikte Kraliyet Ailesi'nin Instagram hesabı aracılığıyla paylaşıldı. Fotoğrafın alt kısmında da küçük Sienna'nın doğum günü olan 18.09.21 tarihi yazıyor.

Paylaşıma eşlik eden açıklamada, ailenin nasıl gittiğine dair bir güncelleme verildi. İşler iyiye gidiyor gibi görünüyor, bunu duymak harika. Özellikle Edo'nun önceki bir ilişkisinden olan oğlu Wolfie, ağabey rolünde başarılı olmuş görünüyor.


“Majesteleri Prenses Beatrice ve Bay Edoardo Mapelli Mozzi, kızlarına Sienna Elizabeth Mapelli Mozzi adını verdiler. 👣 Çift, “Hepimiz iyiyiz ve Wolfie, Sienna'nın en iyi ağabeyi” dedi.

Sienna'nın doğum haberi, resmi Kraliyet Ailesi'nin Instagram ve Twitter hesabından ve Buckingham Sarayı tarafından basına yapılan bir açıklamayla da duyuruldu. Sienna'nın dünyaya gelişinden iki gün sonra haber paylaşıldı ve şöyle dendi: "Kraliyet Majesteleri Prenses Beatrice ve Bay Edoardo Mapelli Mozzi, kızlarının 18 Eylül 2021 Cumartesi günü 23.42'de Chelsea'ye sağ salim gelişini duyurmaktan mutluluk duyarlar.

"Yeni bebeğin büyükanneleri ve büyükbabaları bu haberden çok memnun kaldılar. Aile, hastanedeki tüm personele gösterdikleri harika bakım için teşekkür ediyor. Majesteleri ve bebek iyi ve çift, kızlarını ağabeyi Christopher Woolf ile tanıştırmak için sabırsızlanıyor."

Prenses Beatrice'in kızı Sienna'ya kraliyet unvanı verilecek, ancak bu annesinin İngiliz kraliyet bağlantılarından ziyade babasının soyundan geliyor. O, 'asil kadın' anlamına gelen 'Nobile Donna' olarak bilinecek.