PRENSES EUGENIE EVLENDİ!

Bu sene kraliyet düğünlerinin yılı oldu…

Meghan Markle ve Prens Harry’nin evlendiği St.

George’s Chapel’da evleneceğini açıkladıkları günden beri merakla beklenen düğün  gerçekleşti.

 

Prenses Eugenie ve James Brooksbank (Getty Images)Düğün hazırlıkları sırasında Prenses Eugenie’ye yardım ettiği söylenilen Markle, bu günü özel yapmak için elinden geleni yapmış. Peter Pilotto ve Christopher De Vos gelinliği giyen Eugenie, Kraliçe II. Elizabeth’in armağan ettiği ‘Greville Emerald Kokoshnik’ tacı tercih etti.

St. George's Chapel Girişi (Getty Images)Sonbahar renklerinden ilham alan Prenses Eugenie, kilisenin girişini, Markle’ın düğünündeki gibi çiçeklerle kapladı. Daha koyu tonlara yönelen Eugenie, bordo, mor ve turuncu gibi renkleri tercih etti. 

Liv Tyler, Dave Gardner, Kate ve Lila Moss (Getty Images)

Naomi Campbell (Getty Images)850 arkadaşını davet eden Eugenie ve James’in düğünü yaklaşık 2.000 kişilik oldu! Kraliyet düğünleri için kıyafet kurallarının olduğunu biliyoruz. Sussex Dük ve Düşesi davetlilerden takım elbise giymelerini isterken, Eugenie ve James, davetlilerin uzun ceket giymesini istediler. Amal ve George Clooney, Priyanka Chopra, Carey Mulligan, Kate Moss ve Naomi Campbell, Liv Tyler gibi davetlilerin olduğu düğün adeta bir yıldızlar geçidine dönüştü!

Meghan Markle (Getty Images)

Meghan Markle ve Prens Harry (Getty Images)Tarzı ile gündemde olan Meghan Markle, 5 ay önce düğünün yapıldığı St. Georges Chapel’a döndü! Düğün için Givenchy’den lacivert bir ceket elbise giyen Markle, stilini Manolo Blahnik ayakkabıları ve Noel Stewart şapkası ile tamamladı. .