PRIYANKA CHOPRA ‘WILD WILD COUNTRY’ FİLMİNDE

Ses getiren belgeselin film versiyonunda Chopra var!

Eşi Nick Jonas ile bir kaç düğün ile evlenen Priyanka Chopra, işine dönmeye hazır! Geçtiğimiz Salı günü, ‘Ellen DeGeneres Show’a katılan ünlü oyuncu, kariyerinin dördüncü filmi için hazırlandığını açıkladı.

Netflix’te yayınlandıktan sonra büyük ilgi toplayan ‘Wild Wild Country’ belgeselinin film versiyonunda oynayacağını söyleyen Chopra, Osho’nun sağ kolu olan Ma Anand Sheela’yı canlandıracak.

 “Barry Levinson ile bir film hazırlıyorum. O ikonik bir Amerikan yönetmen. Filmin hikayesini Hindistan’dan Amerika’ya taşınan Sheela etrafında yazıyoruz. Sheela, Osho’nun sağ koluydu ve çok kurnazdı. Amerika’da bir tarikat yarattı,” diyen Chopra, aynı zamanda filmin yapımını üstleneceğini söyledi. Osho ve sağ kolu Sheela’nın nasıl Oregon’da bir tarikat kurduklarını anlatan ‘Willd Wild Country,’ binlerce insan tarafından izlendi. Daha sonra Osho ile ters düşen Sheela, tarikattan ayrılarak İsviçre’ye kaçmak zorunda kaldı. Dünyanın dört bir tarafından insanları Oregon’a çağıran Osho ve Sheela, gerçekten de yetmişlere damgalarını vurdular. Bu enteresan hikayeyi bir de Chopra’nın oyunculuğu ile izleyeceğiz!.