REESE WITHERSPOON BİR INSTAGRAM TRENDİ BAŞLATTI!

2020'nin tüm aylarında hissetiklerimiz 'Reese Witherspoon Challenge' ile yansıtılıyor!

Bu sene birçok viral trend gördük! TikTok’ta başlayan yemek ve güzellik trendleri, Instagram’ın yeni ‘Reel’ bölümü ve çok daha fazlası… Şimdi ise Reese Witherspoon’un başlattığı ‘meme’ trendi ile karşı karşıyayız. ‘Reese Witherspoon Challenge’ olarak adlandırılan bu trendde 2020 yılını aylara bölerek eğlenceli bir kolaj yaratıyorsunuz. Her ay için farklı bir yüz ifadesi seçen Reese Witherspoon, ‘Legally Blonde,’ ‘Little Fires Everywhere’ ve ‘Wild’ gibi projelerinden faydalandı. Sene başladıktan sonra yaşadığımız olaylar ile değişen ruh halimizi yansıtan bu kolaj, kısa sürede tüm Instagram’ı ele geçirdi. 

Witherspoon’un paylaşımından sonra Mindy Kaling ve Kerry Washington gibi birçok ünlü bu challenge’a katıldı. “Özetle bu sene. Reese Witherspoon’dan ilham aldım.” diyerek kendi kolajını paylaşan Mindy Kaling’in ardından Kerry Washington ise, “Aynen,” diyerek kendi yorumunu paylaştı. Hollywood’un en ünlü isimlerinin sürdürdüğü bu trende Cara Delevingne, Karlie Kloss ve Diane von Furstenberg gibi moda dünyasından isimler katıldı. 
2020’de yaşadıklarımızı ve yaşamaya devam ettiğimiz sıkıntıları esprili bir şekilde yorumlayan ünlülerin ‘Reese Witherspoon Challenge’ yorumlarını aşağıda görebilirsiniz…