REESE WITHERSPOON VE JIM TOTH BOŞANDI

Witherspoon ve Toth, 12 yıllık evliliklerini sonlandırdıklarını açıkladılar.

Buse Saray BUSE SARAY 25 Mart 2023
REESE WITHERSPOON VE JIM TOTH BOŞANDI Getty Images

Oyuncu Reese Witherspoon ve eşi Jim Toth, boşandıklarını açıkladılar. Witherspoon, yaklaşık 12 yıllık evliliklerini bitirme kararı aldıklarını bildiren ortak açıklamayı Instagram hesabından paylaştı.“Paylaşacak bazı kişisel haberlerimiz var... Büyük bir özen ve düşünceyle zor boşanma kararını verdik. Birlikte çok güzel yıllar geçirdik ve birlikte yarattığımız her şeye derin bir sevgi, nezaket ve karşılıklı saygı ile ilerliyoruz. Bir sonraki bölümde ilerlerken en büyük önceliğimiz oğlumuz ve tüm ailemiz. Bu konular asla kolay değildir ve son derece kişiseldir. Şu anda herkesin ailemizin mahremiyetine gösterdiği saygıyı gerçekten takdir ediyoruz.” -Reese ve JimWitherspoon ve Toth'un 10 yaşındaki Tennessee adında bir oğlu var. Witherspoon'un eski eşi Ryan Phillippe'den 23 yaşındaki kızı Ava ve 19 yaşındaki oğlu Deacon olmak üzere iki çocuğu daha bulunuyor. Bir kaynak, Witherspoon ve Toth'un arasının iyi olduğunu savunarak, ayrılık hakkında daha fazla ayrıntı verdi.

Kaynak, "Onlar gerçekten en iyi arkadaşlar ve bu çok dostane bir karar" dedi. “Birlikte ortak ebeveynlik yapmaya o kadar bağlılar ki. Tüm ailelerine yatırım yapıyorlar ve bunu herkes için mümkün olduğunca sorunsuz hale getiriyorlar.” Kaynakları, çiftin romantik ilişkilerini dostça sonlandırdığını da doğruladı.

Toth ve Witherspoon, 2010'un başlarında çıkmaya başladı; Mart'ta ilişkilerini halka açıkladılar. Bir yıl sonra 26 Mart 2011'de Witherspoon'un Ojai, CA'daki çiftlik arazisinde evlendiler.

Witherspoon en son geçtiğimiz Temmuz ayında Toth'un doğum gününü Instagram'da övgü dolu bir mesajla kutladı. Çift, ilişkilerini büyük ölçüde gizli tuttu.
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.