REGE-JEAN PAGE, JAMES BOND SÖYLENTİLERİNİ YANITLADI

Page, yeni James Bond olacak mı, olmayacak mı?

Yeni Netflix ‘Bridgerton’ serisinde Duke of Hastings veya diğer ismiyle Simon Basset’i canlandıran Regé-Jean Page şimdiden tüm dünyanın yeni tutkusu haline geldi. Karizması ve yakışıklılığı ile gündemde olan Regé-Jean Page sadece yeni ‘Man Crush Monday’ ismimiz değil son ayların en büyük crush’ı diyebiliriz. Tüm dünyanın ilgisi o kadar çok arttı ki, sosyal medya ve internetin neredeyse tamamı Page’in yeni James Bond olmasını istiyor! Neredeyse tüm popüler ve karizmatik İngiliz oyuncuların yaşadığı süreçten geçen Regé-Jean Page’in de yeni James Bond filminde oynaması isteniyor. 


Geçtiğimiz Cuma günü Jimmy Fallon’un ‘The Tonight Show’ programına katılan Page, sosyal medyada kendisi hakkında yapılan tüm James Bond yorumlarına yanıt verdi. İngiliz bahis firması Ladbrokes’un Twitter paylaşımına gönderme yapan Jimmy Fallon, Page’in şansının 5’te 1 olduğunu belirtti. 

“Bence internet çok fazla şey düşünüyor ve bu olabilecek en iyi yorumlardan biri. Sadece bu kadar diyebilirim. Burada bir kültürel çeviri unsuru olabileceğini düşünüyorum. Yani eğer İngilizseniz ve iyi bir iş yapıp insanlar tarafından fark ediliyorsanız, o zaman herkes Bond kelimesini söylemeye başlıyor. Bu adeta bir takdir belgesi gibi, yani Bond istekleri geliyorsa bir rozet almış gibi oluyorsunuz” diyen Page, “Bundan daha fazlası olacağını düşünmüyorum,” diye ekledi. 

Hakkında çıkan haberlere gönderme yapan Page, aynı zamanda yakın bir zaman içerisinde James Bond olmayacağının da sinyallerini vermiş oldu. James Bond ve Regé-Jean Page hayranları buna üzülse de Page’i bol bol ‘Bridgerton’ serisinde çekici bir Dük olarak izleyebilirsiniz!


Jimmy Fallon’a ‘Bridgerton’ dizisini tek bir cümlede açıklayan Page, “Jane Austen, Gossip Girl ve Grinin 35 tonu ile buluşuyor” diyerek espri yaptı. Daha önce de diziyi anlatan Page, siyahi insanların bu tarz projelerde, özellikle tarihi serilerde ve filmlerde yer almasından mutluluk duyduğunu belirtmişti. “Kültüre bakılınca çoğu zaman geçmişe gittiğinizde sadece beyaz insanların mutlu olduğunu görüyorsunuz” diyen Page, “Ve biliyor musunuz? Hepimiz zamanın başlangıcından beri nasıl gülüneceğini biliyoruz. Hepimiz zamanın başından beri evleniyoruz. Hepimizin aşkları, gösterişli ve harika zamanları oldu. Bunu temsil edebilmek çok önemli çünkü beyaz olmayanlar için tarihi diziler sadece travma üzerine odaklanmamalı” diye eklemişti.