RENEE ZELLWEGER’İ TANIYABİLECEK MİSİNİZ?

Zellweger, yeni dizisi için bambaşka bir görünümde!

2011’de bir sigorta ofisinde çalışan Pam Hupp, birisine saldırma sebebiyle suçlanmıştı. Daha sonra 2016’da başka birinin cinayeti ile suçlanan Hupp’ın annesi ise saldırı travması ile vefat etmişti. Birçok suçlama ile karşı karşıya kalan Hupp ve gizemli hikayesi, tahmin edebileceğiniz üzere önce bir podcast serisine ve şimdi ise Renee Zellweger’in oynadığı bir televizyon dizisine dönüşüyor. 

‘The Thing About Pam’ adlı televizyon serisi, Zellweger’in “suçlu bir anne” dönüşümünü görücüye çıkarıyor. “Eğer bir oyuncuyu performansı sırasında tanıyamıyorsanız, bu harika bir iltifat,” diyen Zellweger, “Çünkü burada kendi hikayenizi anlatmıyorsunuz," diye ekledi. Protez makyajı, bob kesim saçları ve şişman tulumu ile kırmızı halıda gördüğümüz tarzından çok uzak olan Zellweger, hayranlarından alkış topladı. 


Görünümü ve ‘kibarlığı’ sebebiyle tüm suçlamalarda soru işareti yaratan Hupp, hakkındaki suçlamaların düşmesine sebep olmuştu. Vanity Fair’e "Cömert bir karaktere sahip, düşünceli ve iyi bir arkadaş gibi görünüyor” diyerek Hupp’ı anlatan Zellweger, "Sanırım bu da aldatmanın bir parçası, değil mi? Çünkü bu kadar ileri gittiğini varsayabilirsiniz” diye ekledi. 

Dizinin arkasındaki ekip bile Zellweger’in değişime şaşırdıklarını söylerken, ‘Jessica Jones’ ve ‘The Witcher’ gibi yapımlarda çalışan Jenny Klein, Zellweger'in Hupp'u tavırlarına kadar ne kadar iyi kişileştirdiğini görünce şaşırdığını söyledi. "Renee'yi Pam olarak ilk kez görmek tamamen gerçeküstüydü" diyen Klein, ”Polis gözetim videolarında Pam'i saatlerce inceledim ve sonra burada Zellweger tıpkı Pam gibi önümde sahnede yürüyordu. Ve bu sadece fiziksel dönüşüm değildi. Pam'in kendini taşıma şekliydi, tavırları, burnunu çekmesi ve hatta elleriyle konuşma şekli bile. Tamamen akıllara durgunluk veriyordu çünkü Renée'yi görmedim. Pam'i gördüm. Ve bu da biraz korkutucuydu” diye ekledi. 


Judy Greer, Katy Mixon ve Glenn Fleshler'ın da yer aldığı 'The Thing About Pam,' 8 Mart'ta NBC'de vizyona girecek.