RIHANNA, ALTI YIL SONRA MÜZİĞE DÖNÜYOR

Riri'nin yeni şarkısına cuma günü kavuşuyoruz!

Buse Saray BUSE SARAY 26 Ekim 2022
RIHANNA, ALTI YIL SONRA MÜZİĞE DÖNÜYOR

Rihanna'nın müziğe geri döneceğine dair söylentiler dolaşmaya başladığında oldukça heyecanlandık. RiRi’nin son albümü neredeyse altı yıl önce çıktığı için bu kesinlikle olağanüstü bir müziğe dönüş olacaktı.Ve şimdi binlerce günün ardından, şarkıcının yeni müziğini dinlememize çok az bir zaman kaldığı bildirildi. Marvel Studios, “Black Panther: Wakanda Forever” film müziğinin bir parçası olarak, Rihanna'dan "Lift Me Up" isimli yeni bir şarkının çıkacağını duyurdu. Film stüdyosu, haberi parıldayan bir Wakanda Forever logosunun Rihanna'nın imzası niteliğindeki R logosuna geçişini gösteren kısa bir kliple paylaştı.

Filmin soundtrack'in sahibi olan Rihanna, 28 Ekim Cuma günü çıkacak şarkıya dair bir teaser paylaştı.

Variety'ye göre, RiRi'nin şarkısı, filmin Ağustos 2020'de kolon kanseriyle savaştıktan sonra vefat eden merhum yıldızı Chadwick Boseman'ı anacak. Black Panther: Wakanda Forever filmi 9 Kasım'da Hollanda'da vizyona girecek.
Yıldızın hayranları, teaser'ı Twitter'da trend olan bir konuya dönüştürmek için hızlı davrandı ve binlerce kişi heyecanlarını dile getirdi. Eylül ayında Phoenix'teki 2023 Super Bowl'da olacağını doğruladıktan sonra yıldız için müziğe dönüş yakın görünüyordu. Cuma günkü yayının ardından hayranlar, Rihanna'nın yaklaşan dördüncü Savage x Fenty moda şovunu Prime Video’da görecekler.
ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.