RIHANNA, ANNE OLDU!

Riri, resmen anne!

Rihanna resmen anne! Pop yıldızının 13 Mayıs'ta Los Angeles'ta bir erkek bebek (söylentilere göre) dünyaya getirdiği bildirildi. Riri'nin ASAP Rocky ile ilk bebeğinin adı henüz bilinmiyor ve aile bir açıklama yapmadı.

Kaynaklar, Rihanna'nın bebeğini memnuniyetle ve mutlulukla karşıladığını doğruladı. Çifte yakın bir kaynak, ikilinin şu anda Los Angeles'ta onunla birlikte olduğunu söyledi. "Rihanna iyi. Ebeveyn olmak için çok heyecanlılar." Kaynak, "Rihanna  harika bir anne olacak" dedi.

Riri hamileliğini Ocak ayında açıklamıştı. Bebeğinin cinsiyetini ve doğum tarihini gizli tuttu. Mart ayında ELLE.com'a üçüncü trimester'inda olduğunu açıkladı. Çift, bekledikleri mutlu haberi ilk olarak Rocky'nin doğup büyüdüğü Harlem'in sokaklarından bir dizi fotoğrafla duyurdu. Görüntülerde, Rihanna'nın hamile görünümünü ilk defa gördük. İkili el ele tutuştuğu ve rapçinin Riri'nin alnına sevgiyle bir öpücük bıraktığı fotoğraflarda; Riri kısmen açılmış pembe Chanel Fall 1996 ceketi giyiyordu.

Bu fotoğraflar, şarkıcının hamilelik stili için bir yol oluşturdu, çünkü o zamandan beri çok çeşitli cüretkar ve çarpıcı kıyafetler giymeye başladı. Los Angeles'taki bir Fenty Beauty etkinliğinde İnsanlara, kendini yeniden gerçek bir insan gibi hissettiren tek şeyin giyinmek ve makyaj yapmak olduğunu söyledi. "Biraz ruj sürdüğünüzde dönüşüyorsunuz" dedi. “Üzerine bir şeyler giyiyorsun ve sanki iyi göründüğünde kendini daha iyi hissediyorsun. Bunu çok duydum, ama bu doğru. Bu, seni gerçekten o kanepeden kaldırabilir ve kendini iyi gibi hissettirebilir."

Grammy kazananı, çocuğunu büyütmesine yardımcı olacak harika bir ortağa da sahip. Verdiği bir röportajda Rihanna, Rocky'e laf attı ve pandemiyi birlikte karantinada geçirdikten sonra “O zaman benim ailem oldu” dedi. Onu tatil için Barbados'a eve götürdüğünde gerçekten onun, "o kişi" olduğunu bildiğini söyledi.

Etkilemek genellikle zor olsa da, annesinin hemen rapçiyi sevdiğini söyledi. Devam etti; “Annem insanları gerçekten çok iyi okuyor. Önce gözlemler, sonra yavaş hareket eder. Sanırım ben de böyleyim. Çıktığım bazı adamlar var ki onların bugün bile yüzüne bakmıyor. Ama onun tarafından büyülendi." dedi.

"Her zaman önce evlilik, sonra bebek olacağını düşündüm. Ama kim böyle olması gerektiğini söylüyor. Bunun anne olmama engel olmasına kesinlikle izin vermeyeceğim.”
Etİketler