RIHANNA ANNE OLMAYA HAZIRLANIYOR!

31 yaşındaki Rihanna, vücudunu hamileliğe hazırladığını söyledi...

Rihanna, anne olmak istediği için vitamin takviyeleri kullandığını söyledi. 

Artık Londra'da yaşayan şarkıcı, Suudi iş adamı Hassan Jameel ile iki seneden fazla süredir 'özel bir ilişki' yaşadıklarını ve çocuk yapmak için hazır olduklarını söyledi. Rihanna Extra'ya, "Birçok kadın annelik sorulduğunda çok savunmacı olabiliyor. Bu kişisel, bu bizim bedenimiz ve tabii ki biz istediğimizde olacak bir şey. Anne olmak herkesin hayali değil... Ama benim hayalim, o yüzden iyiyim" dedi.


Rihanna, anneliğe nasıl hazırlandığı hakkında da konuştu: "Kesinlikle bir değişim hissediyorum. Büyüyorum.  Daha önce dikkat etmediğim ama şu an farkına vardığım çok şey var. Takviyeler gibi. Ve spor yapmak. Ve vücudumu dinlemek" dedi.

Fenty Beauty ve Savage x Fenty'nin kurucusu, kendine 'kişisel zaman' ayırmadığı için pişmanlık duyduğunu söyledi. "Yeni çıkacak fotoğraf albümüme bakınca, genç halime daha fazla tatile çıkmasını söylemek istiyorum. Çünkü şu an hiç böyle bir vaktim yok. Gençken bile çok fazla ve çok sıkı çalıştım. Ara verebileceğim günü hiç düşünmedim ve her şey şimdi daha çılgın. Sadece müzik yaptığım bir dönem olduğuna inanamıyorum. Şimdi, kendime üç saat bile ayırabilmem bir mucize. Yine de buna değer ama."

Bu ayın başlarında, Jameel ile ilişkisi hakkında konuşan Rihanna, 'bir süredir beraber' olduklarını, 'çok iyi gittiğini ve çok mutlu olduğunu' söyledi. 

YAZI: Deniz Akkaya

Etİketler