RIHANNA HAMİLE!

Rihanna ve A$AP Rocky ilk bebeklerini bekliyor.

Şarkıcı ve moda ikonu Rihanna ve rapçi A$AP Rocky ile ilk bebeğini bekliyor. Riri, hafta sonu Rocky'nin memleketi Harlem'de bir gezi sırasında hamile olduğunu gururla gösterdi.

33 yaşındaki Rihanna, tek düğmeyle kapalı tutulan uzun pembe bir ceket ve bir çift bol yırtık kot pantolon giydi. Görünümünü mücevherlerle süsleyen uzun süslemeli bir kolye ile tamamladı. Rapçi, yıldızla birlikte sokakta yürürken deri pantolonu beyaz bir kazak ve mavi bir ceketle eşleştirdi.

Page Six’e özel olarak bir kişi, "Rihanna oldukça açık bir şekilde maden suyu içiyor ve bebeğinin karnını ovuşturuyordu" dedi.

Görünüşe göre Fenty Beauty Kraliçesi, büyüyen karnını son birkaç aydır bol giysiler ve büyük boy ceketler altında saklamaya çalışıyordu. Şarkıcı, ilk olarak Kasım ayında doğduğu yer olan Barbados'un Ulusal Kahraman Ödülü’nü dar bir elbiseyle kabul ettiğinde hamilelik söylentilerini ateşledi.

A$AP Rocky'nin büyüdüğü Harlem'de çekilen tatlı fotoğraflar, anında sosyal medyada paylaşım rekoru kırdı.Mayıs ayında A$AP Rocky, bir röportajında Rihanna ile olan romantizmini anlatmış ve ona "hayatımın aşkı" adını vermişti. Rocky, babalıkla ilgili olarak, bir aile kurmanın kesinlikle kaderinde olduğunu söyledi. O sırada söylediği gibi, "Bence inanılmaz, genel olarak harika bir baba olurdum. Çok uçarı bir çocuğum olurdu. Çok."

Bir kaynak, Kasım 2020'de PEOPLE'a Rihanna ve A$AP Rocky'nin yıllarca süren dostluktan sonra çıktığını doğruladı. Çift, Rihanna'nın Ocak 2020'de üç yıllık erkek arkadaşı milyarder Hassan Jameel'den ayrılmasından bu yana aşk dedikodularına yol açmıştı. O Temmuz'da, Fenty Skin kampanyasında A$AP Rocky'ye yer verdi ve ikili, iş birliğini tanıtmak için birlikte birkaç röportaj yaptı. .