RIHANNA HAYRANLARINI KAÇIRDI

Rihanna, yeni klibini izletmek için 80 hayranını kaçırdı. Detaylar haberimizde!

Rihanna yeni single'ı ‘Bitch Better Have My Money'nin klibi yayınlandı. Klibin kısa tanıtımını daha önce BET Ödülleri kapsamında izlemiştik. 7 dakikalık klibin tamamı yayınlandı. Fakat, Rihanna onu tanıyanları şaşırtmayarak yine bir ilke imza attı ve hayranlarını kaçırdı!

Rihanna'nın da dahil olduğu Tidal müzik şirketi, üyelerine mail atarak Rihanna'nın bir sürprizi olduğunu ve şirkete gelmelerini söyledi. Şirkete gelen hayranlar, çok heyecanlı görünüyordu ve gerçekten ne olacağına dair bir fikirleri yoktu. Rihanna, hepsini bir otobüse bindirip gözlerini bağladı ve bir salona götürdü. Şaşkına dönen hayranları, burada klibi herkesten önce izledi.  Rihanna ile tanışma fırsatını yakalayan hayranları, kaçırıldıklarına hiç bu kadar sevinmemiştir herhalde!

YENİ ŞARKI REKOR KIRDI

Rihanna, yeni single'ı ile birlikte ‘Amerika Kayıt Endüstrisi Birliği'nin rekorunu kırdı ve endüstrinin tarihi boyunca 100 milyon gold ve platinyum single sertifikasına sahip olan ilk isim oldu.

Rihanna aslında bu başarısıyla, moda ya da başka bir alanda ne yaparsa yapsın her zaman müzik dünyasında olacağını göstermiş oluyor diyebiliriz. Biz de kendisini tebrik ediyoruz!

Etİketler