RIHANNA TASARIMCI OLUYOR

Ünlü şarkıcı Rihanna, kendi moda markasını çıkartıyor. Detaylar haberimizde.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 25 Haziran 2015
RIHANNA TASARIMCI OLUYOR
Barbadoslu ünlü şarkıcı Rihanna, kendi moda markasını çıkartmaya hazırlanıyor. Şimdiye kadar moda dünyasında, küçük adımlarla ilerleyen Rihanna modaya iyice ısınmış olacak ki artık büyük adımlar atmaya karar vermiş ve markasının adının da ‘$CHOOL KIlls' olacağı söyleniyor.

Rihanna, kısa bir sure önce River Island dahilinde bir koleksiyona imza atmış ve hepsi de çok beğenilmişti. Bunun dışında, ünlü şarkıcı geçtiğimiz ay mücevher tasarımcısı Jacquie Aiche ile birlikte geçici dövmeler tasarlayıp satışa çıkarttı. Şu anda da, Dior'un yüzü olan Rihanna'nın artık hazır olduğunun kanıtıysa Puma'nın kreatif direktörüğünü yapması diyebiliriz.MÜZİKTE DÜŞÜŞE Mİ GEÇİYOR?Bir de flaş haberimiz var. Rihanna'nın modaya bu kadar yakınlaşma nedeninin sadece moda aşkından değil, müzikte eski başarısını yakalayamadığından olduğu söyleniyor. Son single'ı ‘American Oxygen' Birleşik Krallık listelerinde 71. sırada olması da söylentileri doğrular nitelikte. 

Rihanna, müzik piyasasındaki hızlı ve iyi çıkışını moda dünyasında da yakayacağına eminiz. Aslolansa onu sürdürebilmek, bekleyip görelim. 

ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.