RIHANNA VE A$AP ROCKY’NİN BEBEĞİ İLE TANIŞIN!

Çiftin bebeklerinin ilk görüntüsü…

ALYA BARUTOĞLU ALYA BARUTOĞLU 18 Aralık 2022
RIHANNA VE A$AP ROCKY’NİN BEBEĞİ İLE TANIŞIN! Getty Images

Rihanna ve A$AP Rocky'nin oğlu sonunda sosyal medya çıkışını yaptı! Geçtiğimiz Cumartesi günü Rihanna, TikTok’tan oğlunun ilk videosunu paylaştı.Riri tarafından çekilen videoda, yedi aylık miniğin bir bebek koltuğunda güldüğünü görüyoruz. Ellerini kameraya doğru uzatan minik bebek karşısında Rihanna ise, “Annenin telefonunu mu almaya çalışıyorsun?” diyor. 


@rihanna

hacked

♬ original sound - Rihanna


Klibin sonuna doğru esneyerek araba camından dışarı bakan bebeğin, henüz ismini bilmesek de ilk görüntüsü bile internette büyük yankılar uyandırdı.

İlk bebeklerini Mayıs ayında dünyaya getiren Rihanna ve A$AP Rocky, oğullarını medyadan uzak tutmaya çalışıyorlardı. Kısa bir süre önce Access Hollywood’a konuşan Rihanna, şu günlerde oğlunun bir numaralı önceliği olduğunu söylemişti. “Ebeveyn olduğunuz zaman hayat yeniden başlıyor. Daha önce bilmediğiniz bir hayat,” diyen Rihanna, “Ona bakıyorsunuz, o sizin ama aynı zamanda bir yabancı. O sizi ve dünyayı tanıdıkça, siz de onu tanıyorsunuz,” diye eklemişti.
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.