RIHANNA İLE RANDEVUMUZ ÖNÜMÜZDEKİ YAZA KALDI!

Rihanna'nın uzun süredir beklediğimiz belgeseli hakkında Yönetmen Peter Berg yeni bilgiler paylaştı…

Rihanna’nın belgeseli hala yapım aşamasında. Collider’a bir röportaj veren yönetmen Peter Berg, Rihanna hayranları için bilgiler paylaştı. Rihanna’nın pop yıldızından iş kadınlığına giden kariyer yolculuğunu konu alan belgeselde, Rihanna yıllar boyunca bir kamera ile takip edilmiş. Uzun videolar ve içeriklerin bir araya gelmesinden oluşan belgeselin önümüzdeki yaz Amazon üzerinden yayına gireceği söylendi. 

“Rihanna belgeseli onunla beraber neredeyse dört yıldır çalıştığımız bir proje. Amazon bunu önümüzdeki yaz yayına alacak, 4 Temmuz gibi olacağını umuyorum. Onunla geçirdiğimiz dört sene gerçekten efsanevi oldu.” diyen Berg aynı zamanda Rihanna’nın yoğun temposunun belgeselin prodüksiyonunu yavaşlattığını dile getirdi. Bu süreç içerisinde Fenty kıyafet markası, Savage x Fenty iç giyim koleksiyonu, Fenty Beauty ve Fenty Skin gibi birçok marka üzerinde çalışan Rihanna’nın programının oldukça yoğun olması şaşırtıcı değil!

“Rihanna, her gün kendini geliştiren, yeni işler üreten ve kimsenin yetişemediği hızda inovasyonlar yapan inanılmaz bir kadın. Bu nedenle ne zaman filmi bitireceğimizi düşünsek, Fenty gibi yeni bir marka çıkarıyor veya yeni bir iç giyim koleksiyonu veya cilt bakım markası. Birçok farklı kolda çalışıyor. Şimdi ise yeni müzikler üretmekte ve işi konusunda oldukça başarılı. Rihanna öyle bir girişimci ki belgeselin de bunu yansıtmasını istedik ama bu ilkbaharda çekimleri bitirip yaz aylarında yayına girmesi için çalışacağız” diyen Berg, Rihanna’nın temposuna yetişmenin çok zor olduğunu itiraf etti.