RIHANNA'NIN İLK BEBEĞİNİN ADI AÇIKLANDI

Doğumdan bir yıl sonra...

Buse Saray BUSE SARAY 11 Mayıs 2023
RIHANNA'NIN İLK BEBEĞİNİN ADI AÇIKLANDI

İlk çocuklarını karşıladıktan bir yıl sonra, Rihanna ve A$AP Rocky'nin erkek bebeklerinin adı nihayet açıklandı: “RZA Athelston Mayers”.İlginç isim, hip hop grubu Wu-Tang Clan’ın solisti RZA'ya (gerçek adı Robert Fitzgerald olan) bir selam niteliğinde. Göbek adı Athelston, gerçek adı (Wikipedia'ya göre) Rakim Athelstone Mayers olan babasına bir selam gibi görünüyor. İkinci isimler farklı yazıldığından, bunun kasıtlı olup olmadığı belli değil.

Rihanna, Mayıs 2022'de RZA bebeği dünyaya getirdi, ancak ayrıntıları nispeten gizli tuttu. Yakın zamana kadar, RZA bebeğin sevimli görüntülerini Instagram'da paylaşmaya başladı ve onunla görünmeye başladı.İkinci çocuklarının adı söz konusu olduğunda çift henüz düşüncelerini açıklamadı. Ancak Rihanna'nın babası Ronald Fenty, çiftin ikinci bebeğin adı hakkında bir fikirleri olduğunu ancak "Sana söylersem kellemi uçurur" bahanesiyle daha fazla ayrıntı vermeyi reddetti.

Bu aşamada, Rihanna'nın ikinci bebeğinin ne zaman doğacağını hala bilmiyoruz. Ancak RZA bebeğin Rihanna'nın hamileliğini açıklamasından dört ay sonra doğduğu göz önüne alındığında, ikinci bebeğin her an doğmasını bekleyebileceğimizi tahmin ediyoruz.

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

Yeni sayımızın kapağında oyuncu Hazar Güçlü var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.