RIHANNA'NIN OSCAR 2023 PERFORMANSI

Riri'nin nefes kesen “Lift Me Up” Oscar performansının detayları…

Buse Saray BUSE SARAY 13 Mart 2023
RIHANNA'NIN OSCAR 2023 PERFORMANSI

 Rihanna geldi Oscar sahnesini fethetti; tıpkı özel Alaïa görünümüyle kırmızı halıda yaptığı gibi. İkinci çocuğuna hamile olan şarkıcı, bu gece En İyi Orijinal Şarkı dalında aday gösterilen Black Panther: Wakanda Forever'dan “Lift Me Up” şarkısını söylemek için mikrofona geçti. Vokalleri çarpıcıydı ve kıyafeti kusursuzdu.Şarkıcı, sahnede baskılı pantolon ve bol taşlı büstiyerden oluşan süslenmiş özel bir Maison Margiela görünümü giydi. Görünüm, John Galliano tarafından Rihanna için özel olarak yaratılmış. Hayranlar, performansın görüntülerini Twitter'da hızla paylaştı.Törenden önce Rihanna, Oscar performansını Instagram'da doğruladı ve kendisinin ve A$AP Rocky'nin oğlunun yeni fotoğraflarını paylaştı. "Oğlum, Oscar'a kendisinin değil de kardeşinin gideceğini öğrendiğinde" diye paylaştı.
Rihanna, "Lift Me Up"ı çekmek için stüdyoda yattığını açıkladı. Kasım 2022'de Rihanna, şunları söyledi: "Kısa bir süre önce bir şarkıyı bitirmek için stüdyoda arka arkaya üç gün zorladım - stüdyoda uyudum - çünkü bu benim için gerçekten önemli olan bir proje. Buna inandım ve bunun bir parçası olmak istedim, bu yüzden yaptım.”Geçen ay, bu yıl daha fazla yeni müzik yayınlayacağını söyledi. Merakla beklenen dokuzuncu albümü hakkında "Bu yıl olmasını istiyorum" dedi. “Dürüst olmak gerekirse, bu yıl olmazsa saçma olur. Ama ben sadece eğlenmek istiyorum. Ben sadece müzik yapmak ve videolar yapmak istiyorum.”Sonunda albümü çıkarabilmek için mükemmeliyetçi dürtüsünü bırakmaya çalıştığını da sözlerine ekledi. "Bu doğru, mükemmel ve daha iyi hissettirene kadar beklemeye devam edersem, belki sonsuza kadar süreceğini ve belki de asla ortaya çıkmayacağını fark ettim ve hayır, o kadar da aşağı değilim" dedi. "Yani oynamak istiyorum. Ve oyun derken, kafamda fikirlerim var ama onları henüz yüksek sesle söyleyemem demek istiyorum.”


ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.