ELLE STYLE AWARDS X M.A.C Ödül Töreni İçin Son
  • GÜN
  • SAAT
  • DAKİKA
  • SANİYE

ROBERT PATTINSON

Haftanın erkeği

Twilight serisinin son filmiyle tekrar gündemimizde olan Robert Pattinson'la "Haftanın Erkeği" bölümüne başlıyoruz. Stilini, oyunculuğunu, müziğini beğendiğimiz yakışıklı erkekler bundan sonra her hafta elle.com.tr'de yer alacak.

Harry Potter'da Cedric Diggory karakteriyle tanıdığımız Pattinson çocukluk aşkımızken, birden bire yakışıklı ve genç bir vampire dönüştü. Little Ashes ve How to Be gibi bağımsız filmlerdeki başarısı, Twilight popülaritesinin gölgesinde kalsa da, bu fırtına geçtiği zaman onu daha iyi rollerde göreceğimizi umuyoruz.  2013 içerisinde çıkması planlanan üç filmi yer alırken, Carey Mulligan'la başrolü paylaşacağı duyurulan "Hold on to Me",  Jude Law ve Naomi Watts'la oynayacağı "Queen of the Desert" filmlerini şimdiden merak etmeye başladık. 

Kırmızı halıda siyah smokin giyen erkeklerin tersine, yeşil, bordo, mavi gibi sıradışı seçimler yapmaktan çekinmeyen Pattinson'ın cesur stilini de çok beğeniyoruz. Ünlü oyuncunun 2005'ten bu yana seçtiğimiz fotoğrafları foto galeride.