ELLE STYLE AWARDS X M.A.C Ödül Töreni İçin Son
  • GÜN
  • SAAT
  • DAKİKA
  • SANİYE

ROMANTİK KOMEDİ KRALİÇESİ LINDSAY LOHAN EKRANLARA GERİ DÖNÜYOR

Netflix, Lindsay Lohan’ın yeni bir romantik komedisinin başrolü olduğunu onaylandı. Çok heyecanlı değil mi?

Netflix, Lindsay Lohan’ın başrolü olduğu yeni bir tatil romantik komedi filmini duyurdu. Evet, doğru okudunuz; romantik komedilerinin vazgeçilmez ismi Lindsay Lohan ekranlara geri döndü. Hollywood yıldızı, 2022'de gelmesi beklenen romantik komedide hafıza kaybı yaşayan 'şımarık bir varisi' oynayacak.

Netflix, bu müjdeli haberi Twitter hesabından atılan tweet ile verdi.


“Yeni nişanlanmış ve şımarık bir otel varisi Lindsay Lohan, bir kayak kazasında tamamen hafıza kaybı geçirdikten sonra kendisini yakışıklı, mavi yakalı bir pansiyon sahibi ve erken gelişmiş kızının bakımında bulur.”

İsmi belli olmayan filmde Lohan’a başrol ve yan rollerde kimlerin eşlik edeceği henüz açıklanmadı. Janeen Damian tarafından yönetilecek film muhtemelen Noel 2022'ye hazır olacak.

Lindsay Lohan, 2003’te “Çılgın Cuma (Freaky Friday) ” ile kendini çok sevdirmişti. Ardından 2004’te Mean Girls'te Cady rolünü üstlendi. Bugün ikonik bir klasik film olan “Kötü Kızlar (Mean Girls)” ile Lohan romantik komedi kraliçesi tahtına oturdu. Lohan’ın son oyunculuk performansı ise 2019 yapımı “Among the Shadows”. Lindsay son zamanlarda oyunculuğa biraz ara vermiş olduğu için, hayranları bu habere çok sevinmiş durumda.

Konu hakkında sevinen bir hayranı şu tweeti yazdı: “Jennifer Lopez ve Ben Affleck şimdi geri döndü Lindsay Lohan oyunculuğa geri döndü.. 2000'lerin başına geri dönmüş gibi hissettiriyor"