RYAN REYNOLDS, BLAKE LIVELY'DEN ALDIĞI EN GÜZEL HEDİYEYİ AÇIKLADI!

Hollywood'un en sevilen çiftlerinden olan Blake Lively ve Ryan Reynolds, biz daha da fazlası olamaz diye düşünürken, çıtayı biraz daha yükselttiler.

Perşembe günü Instagram sayfasında paylaştığı fotoğrafta, gazeteci bir çocuğun banliyö tarzda bir eve gazete ulaştırdığı tablonun yanında duruyor. Ryan'ın paylaşımından anlaşıldığı üzere tabloda, Vancouver'da bulunan büyüdüğü ev resmedilmiş. Deadpool filminin yıldızı aynı zamanda küçükken büyüdüğü kasabada Vancouver Sun adlı gazetenin dağıtıcılığını yapıyormuş.

 

"Sahip olduğum ilk iş, Vancouver Sun'ın gazete dağıtıcılığıydı. Resimdeki ev, benim büyüdüğüm ev. Erkek kardeşlerim ve ben o bahçede senelerce birbirimizi öldürmeye çalıştık. Tabloda birçok paskalya yumurtası var. Bunlardan biri, gazetenin ön sayfasında yer alan, benim idolüm John Candy. Bu ev artık yok ama benim kafamda hala ayakta, canlı ve nefes alan bir ev. Bu değerli sanat eseri bana eşimin verdiği en güzel hediye. @dannygalieote tarafından yapıldı. Eğer yangın çıkarsa alacağım ilk şey bu tablo olur. İlk bunu alırım. Sonra Blake için dönerim."

Şuan üçüncü çocuklarına hamile olan Lively, bu tabloyu özel olarak Los Angeles merkezli Danny Galieote adlı sanatçıya yaptırmış.