RYAN REYNOLDS GİZLİ AİLESİNİ ÖZLEMİŞ!

Reynolds, Jimmy Fallon'un şovundaki esprileri ile yüzünüzü güldürmeyi başaracak!

Ryan Reynolds geçtiğimiz Salı günü Jimmy Fallon’un evden görüntülü konuşmalar ile çektiği ‘The Tonight Show Starring Jimmy Fallon’ şovuna katıldı. Jimmy Fallon’a son haftalarda “gizli ailesini” özlediğini söyleyen Reynolds, Blake Lively ve üç kızlarından oluşan ‘Hollywood’ ailesi ile sosyal izolasyonda olduğunu belirterek espri yaptı. 


“Bu, halka açık ailem veya Danimarka'daki gizli ailem arasında bir seçimdi” diyen Reynolds, ”Bu gerçek bir yazı tura atışıydı. Luna, Lekhet ve Uhn'u çok özledim.” diye ekledi.  Bunun üzerine, "Uhn'u seviyorum. Uhn'a güzel dileklerimi bildir,” diyerek araya giren Jimmy Fallon’a Ryan Reynolds, "Una çok tatlı. Evet, Hollywood ailesini tercih ettim. Ve harika gidiyor. Hiç pişman olmadığım bir karar oldu.” diyerek cevap verdi. 

Halka açık ailesi hakkında şaka yapmaya devam eden Reynolds, salgının çocukları için “tehlikeli bir emsal” oluşturduğunu söyledi. Film projeleri arasında evde olduğu süre artan Ryan Reynolds, salgının getirilerinden korktuğunu söyledi. “Açıkçası bunun tehlikeli bir emsal oluşturduğunu düşünüyorum Jimmy. Yıllar sonra dönüp baktığımızda, beni düşünücekler ve ne kadar yanlarında olan bir baba olduğumu hatırlayacaklar ve bu konuda endişeliyim. ‘Babamın sürekli evde ve hep başımızda olduğunu hatırlıyor musunuz?’ sorusundan korkuyorum” diyen Reynolds, evde uzun süre kalma konusunda biraz endişeli gibi!Bir süre sonra şakayı bir kenara bırakan Reynolds, “Aslında her şey muhteşemdi, bu anların tadını olabildiğince çıkarmaya çalışıyorum çünkü bir yandan dünyada birçok insanın anksiyete yaşadığını ve stres içinde olduğunu düşünüyorum. Ailem ile yüz yüze geçirebildiğim vaktin kıymetini bilmeye ve onlarla olabildiğince zaman geçirmeye çalışıyorum” diye ekledi. 

Blake Lively ve çocukları ile karantina süreçlerini anlatmaya devam eden Reynolds, “Gerçekten derin ve güzel bir bağ kuruyorsunuz ama sonra ortam birden Aliens filminin üçüncü sahnesine dönüşebiliyor. 3 yaşında biriyle çok normal bir konuşma yaşıyorum ama sonra birden suratıma asit tükürüyor ve ben hayatım için koşmaya başlıyorum” diyerek küçük çocukları ile yaşadıklarını betimledi. Dwayne Johnson’un da yer aldığı yeni filmi ‘Red Notice’ hakkında da konuşan Ryan Reynolds, filmin yapımına Coronavirüs salgını sebebiyle ara verildiğini söyledi. “Dwayne’i 15 yıldır tanıyorum bu nedenle birbirimizi güldürmeye çalışmakla vakit geçiriyoruz ve bu Netflix ve paralarıyla yapabileceğiniz en sorumsuz şey. Ama, bilirsin, 28. Denemeden sonra başardığınızda ortaya harika bir film çıkıyor” diyen Ryan Reynolds, her konuda espri yapmayı başarıyor!