RYAN REYNOLDS, KIZLARI HAKKINDA KONUŞTU

“Üç kız babasıyım. Onlar vahşi. Bazen kuduz olduklarını düşünüyorum.”

ALYA BARUTOĞLU ALYA BARUTOĞLU 23 Haziran 2022
RYAN REYNOLDS, KIZLARI HAKKINDA KONUŞTU Getty Images

Ryan Reynolds, baba olarak yaptığı hataları açıklamaktan çekinmedi! Blake Lively ile üç kızları olan Reynolds, Cannes’da katıldığı ‘Creativity at the Pace of Culture’ adlı programda, çocukları hakkında konuştu. “Üç vahşi kızı,” olduğu hakkında espri yapan Reynolds’un Lively ile iki yaşındaki Betty, beş yaşındaki Ines ve yedi yaşındaki James hakkında konuştu. “Üç kız babasıyım. Onlar vahşi. Bazen kuduz olduklarını düşünüyorum,” diyerek gülen Reynolds, “Ben tıpkı herhangi bir ebeveyn gibiyim. Bazen çıldırdığım anlar oluyor. İlginç olan o anda ne yaptığınız değil, sonrasında ne yaptığınız oluyor” diye ekledi. 


“Acımasız hatalarının” farkındalığını artırdığını ve ona kariyer başarılarından daha fazla ilham verdiğini söyleyen Reynolds, “Çocuklarıma 'hatalarınızı boşa harcamayın' derdim. Hata yaptığınızda, utanç ve yanlış bir şey yaptığınız fikrine kapılmak kolaydır, ancak aynı zamanda ona eleştirel bir gözle bakmalı ve onu derin bir şey öğrenmek için bir basamak olarak kullanmalısınız” diye ekledi. 


Daha önce de Lively’nin harika bir anne olduğunu söyleyen Reynolds, eşi olmasaydı bugün olduğu baba olamayacağını itiraf etmişti. David Letterman’ın programına katılan Reynolds, “Kesinlikle tüm bunları yapmayı bana Blake gösterdi,” demişti. Eşi ailesini ziyaret etmeye gittiği zamanlarda endişelenip endişelenmediği sorulunca, “Öncelikle, asla ailesini ziyaret etmesine izin vermem. Hayır, bu yasal değil. Bu bildiğiniz kaçırmak,” diye cevap veren Reynolds, eşi olmadan kızlarına bakmakta zorlandığını itiraf etmişti. Her şeye rağmen ailesi ile vakit geçirmeyi çok sevdiğini anlatan Reynolds, “Baba olmayı çok seviyorum. Sabahları onları okula bırakmayı ve sonra okuldan almayı çok seviyorum,” diyerek kızlarının her anlarında yanlarında olmak istediğini eklemişti. 


Pandemi sırasında evde eğitim hakkında konuşan Reynolds, "Zoom okulunu kesinlikle özlemiyorum ama bilirsiniz, çocuklarımın gerçek günlük hayatlarında bu anlayışa ve görünürlüğe sahip olmak gerçekten çok güzeldi. Ve eşim için de aynı şekilde,” dedi. 


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.