“SADECE EĞLENİYORUM”

Kate Upton, başarıya giden yolu anlatmaya devam ediyor.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 17 Nisan 2014
“SADECE EĞLENİYORUM”


Günümüzün sarışın bombası, seksi imajıyla Kate Upton'ın, ilişkileri ve samimi itiraflarından bulunduğu noktaya nasıl geldiğini anlıyoruz.


“Bazen çok tuhaf şeyler yaşıyorum. Geçen yaz @KateUpton mesajlarıma bakıyordum. Biri bana ‘Harry'nin nesini beğeniyorsun?' diye sormuş. Ben neden bahsettiklerini bile anlayamadım. ‘Harry mi diyorlar yoksa ‘hair' kelimesini (yani saç/kıl) yanlış mı yazdılar?' diye düşündüm. Kıllı erkek sevip sevmediğimi mi öğrenmeye çalışıyorlardı? Neyse ki biri ‘Harry Styles'ın nesini beğeniyorsun?' demiş de, One Direction grubunun solistini kastettiklerini anladım. Bu arada o ana kadar One Direction nedir, onu bile bilmiyordum. Söylüyorum işte, bu benim kesinlikle ‘sarışın kadın' anlarımdan biri. ‘Ne saçı, ne kılı, ben lazer yaptırıyorum, siz neden bahsediyorsunuz? Gerçi son zamanlarda üşenip tıraş etmeye başladım...” Gülmeye başlıyor: “Özeti, benim Harry'yle çıkmak istediğim, uydurma bir hikaye.”


İlişkilere gelince, daha dikkatli. “Bu sektördeki kimseyle ciddi ilişkim olmadı. Sadece eğleniyorum. Zaten hayatımın çok yoğun bir dönemindeyim. İlişki, kesinlikle önceliğim değil.” O öyle dese de, galiba bu durum değişmek üzere. Buluşmamızdan sadece birkaç gün sonra, 21'nci yaş gününde Kate Upton, Dancing With The Stars'dan tanıdığımız, dans şampiyonu ve koreograf Maksim Chmerkovskiy'le romantik akşam yemeğinde görüldü. ELLE kapak çekimine de birlikte geldiler. Maksim, her fırsatta yanındaydı.~

Kate Upton'ın kendine güveni biraz da geçmişiyle ilgili. Florida'da yaşamış; ancak büyük büyük dedesinin Whirlpool şirketini kurduğu Michigan'da doğmuş. Kalabalık aile, hala ve düzenli olarak tüm tatillerde bir araya gelip milyar dolarlık yatırımların nereye yapılacağını konuşuyor. “Çok kalabalığız. Ailemizden her iki kişi aynı sokakta oturuyor” diyor Kate. Siyasetle de ilgileniyorlar, Kate'in amcası Fred Upton Cumhuriyetçi Parti'nin kongre üyesi. Gerçi Kate son başkanlık seçimlerinde oyunu kime verdiğini söylemiyor; ama parmağının iç kısmındaki küçük haç dövmesi, inançlı bir Hıristiyan olduğunun teyidi gibi. “Bir fotoğraf çekiminde boynumda annemin hediye ettiği haç kolye vardı. Ve biri ‘Niye haç takıyorsun? Sanki çok inançlıymışsın gibi' diye dalga geçti. Sonra da çıkarmamı istediler. Bu olay beni çok etkiledi. Bunu yapanların niyeti kötü değildi; yine de beni üzdü” diye itiraf ediyor. Galiba bunu yapanlar kendisini sadece bikiniyle görmeye alışmışlar ve onun sadece “Üç Ahbap Çavuş” (The Three Stooges, 2012) filmindeki rahibe rolündeyken haç takabileceğini düşünüyorlar. Kate “Belki de bu yüzden haç kolyemi artık sürekli takmak istiyorum” diye ekliyor.

Jessica PRESSLER
İngilizceden çeviren: Suzan YURDACAN Fotoğraflar: Carter SMITH Styling: Joe ZEE

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.